PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252719}

Igor

6,5 5 130
ocen
6,5 10 1 5130
Igor
powrót do forum filmu Igor

Ten film idealnie odzwierciedla charakter oceny 1/10... po prostu nieporozumienie. Pomijając fakt, że na pewno nie pokazałbym tego czegoś żadnemu dziecku, to mam wrażenie, że jego obejrzenie nic ze sobą nie niesie, oprócz groteski, banału, odrobiny ironii i jakiejś kpiny. Dajcie spokój... niewidome dzieci śpiewające "i can see clearly now the rain has gone", promienie pogodowe, żenujące poczucie humoru przez cały film, wątek miłości... szkoda gadać. Zdecydowanie odradzam marnowania czasu na to coś. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8

Zdecydowanie bajka nie dla dzieci, ale humor jak dla mnie bardzo "czarny" ;] jak dla mnie 8/10 a Tobie polecam w takim razie sezon na misia 2 będziesz zauroczony ;)

użytkownik usunięty
budziktt

zachowaj tego typu komentarze dla siebie... zwłaszcza, że wnioskując po Twoim avatarze też mógłbym polecić tobie kilka filmów na twoim poziomie

użytkownik usunięty

oj, przesadzasz przesadzasz. "Igor" ma bardzo specyficzne poczucie humoru tylko dla tych, co taki humor lubią. pominę fakt, że do dzieci "Igor" nie był kierowany. mnie się tam podobał.


wyrwij sobie z doopy kij.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones