Odtwórz Zwiastun nr 2

Zobacz Igor zwiastun

Film

2008 1 godz. 27 min.
6,5 5 024
oceny
6,5 10 1 5024
2 019
chce zobaczyć
{"id":"252719","linkUrl":"/film/Igor-2008-252719","alt":"Igor","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/27/19/252719/7192522_1.2.jpg"}
Po śmierci doktora Glickensteina jego asystent, Igor, postanawia kontynuować pracę mistrza i wziąć udział w Wystawie Podłej Nauki.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Igor
Igor (2008) Zwiastun nr 2 1:14
Igor
Igor (2008) Zwiastun nr 1 2:28
nr 2 nr 2

Igor, asystent w laboratorium, marzy o wielkiej karierze naukowca. Jego celem jest zdobycie pierwszej nagrody w konkursie czarnej magii. Wspólnie z odjechanymi kolegami z pracy, przechodzonym królikiem oraz gadającym mózgiem w słoiku nie ustają w pracy naukowej eksperymentów, które zbliżą ich do ciemnej strony mocy. Igor jednak przekonujeIgor, asystent w laboratorium, marzy o wielkiej karierze naukowca. Jego celem jest zdobycie pierwszej nagrody w konkursie czarnej magii. Wspólnie z odjechanymi kolegami z pracy, przechodzonym królikiem oraz gadającym mózgiem w słoiku nie ustają w pracy naukowej eksperymentów, które zbliżą ich do ciemnej strony mocy. Igor jednak przekonuje się szybko, że nie wszystkie efekty jego diabelskich zbiegów naukowych są... złe. Jego świat stanie go do góry nogami, kiedy zakocha się w jednym z wytworzonych przez siebie stworów i zacznie odczuwać nieodpartą potrzebę bycia dobrym.

boxoffice
$30 747 504 na świecie
$19 528 602 w USA
$11 218 902 poza USA
budżet
$25 000 000
dystrybucja
studio
Centre National de la Cinématographie (CNC) (wsparcie) / Exodus Film Group / Exodus Productions / Więcej...
tytuł oryg.
Igor
inne tytuły
Christian Slater miał pierwotnie podkładać głos pod postać Igora, ale wycofał się we wczesnym stadium produkcji.
'Schadenfreude' jest niemieckim słowem oznaczającym osobę, która cieszy się z torturowania i złego traktowania innych osób lub zwierząt.

Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • "Lepiej być dobrym nikim, niż złym kimś."

  matio14

  Jakie prawdy wynieśliście po obejrzeniu tego filmu animowanego? Do mnie najbardziej przemówiły słowa Evy, jak w tytule tematu :)

 • Bardzo brzydka animacja.

  iacob ocenił(a) film na 3

  Czarny humor, zresztą niezbyt finezyjny, jej nie uratował. Jedynym plusem jest Nieśmiertelny Buscemi.

  3
  • Nie dla dzieci

   frugosz

   Z roku na rok coraz dziwniejsze i odważniejsze te bajki. Jeszcze trochę i tylko dorośli będą mogli je oglądać. Postacie ,,Mózg'' i ,,Scamper'' przypominały mi trochę maskotki TP ;) Własciwie tylko ,to mi się podobało w tym filmie.

   1
   • niezbyt

    Baby_Firefly ocenił(a) film na 5

    Lubie bajki ale ta mi nie przypadla do gustu. Na pewno nie nadaje sie dla dzieci, a dla starszych jest za cienka i nudnawa. Jedyne co mi sie podobalo to piosenki oraz teksty Heidi i jej sposob mowienia hehe, wymiatala;)

   • myślałem że bedzie leprzy.. 6/10

    millone ocenił(a) film na 6

    ani dla dzieci ani dla dorosłych ..taka tam sobie historyjka naiwna zresztą jak jakaś jasna cholera..