PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468065}
6,2 86 507
ocen
6,2 10 1 86507
5,4 23
oceny krytyków
Ile waży koń trojański
powrót do forum filmu Ile waży koń trojański?

a kobieta zmieniła tylko faceta w łóżku i uratowała babcie. Żenujące.

ocenił(a) film na 7

uratowanie babci jest żenujące?

użytkownik usunięty
marajka

nie, ceny paliw

ocenił(a) film na 7

Żenujące to są twoje wypowiedzi i tobie podobnych "komentatorów" którzy wszędzie będą doszukiwać się dziury w całym i wciskać politykę którą już wszyscy rzygają w nadmiarze. To ma być typowo lekka komedyjka a nie jakiś film historyczny o komunie -_-

użytkownik usunięty
nata1909

Żenujące jest to że komentujesz moja wypowiedz nie rozumiejąc jej, czym jednocześnie ja uwiarygadniasz. Skoro ci umknęło to napiszę wprost - nie skomentowałam filmu, wiec twoje uwagi o kant dupy...

ocenił(a) film na 7

Sorry, źle zrozumiałam twoją wypowiedź. Myślałam, że znowu ktoś się bulwersuje, że reżyser robiąc film o komunie pominął Stalina itp itd. Jeszcze raz sorry

ocenił(a) film na 7
nata1909

paradoks...przeczytaj sobie "Grom" Koontza Tinnga,wtedy pogadamy o czasprzestrzeni i jej zakrzywianiu

marcinek77

Tobie chodzi chyba o Koontza Deana? Anyway: warta uwagi kniga?

ocenił(a) film na 7
_guchy_

tak o Koontza Deana "Grom",po angielsku "Lighting"-ksiazka zajebista _guchy_,polecam szybko sie czyta i ....,nie juz nie mowie poprostu przeczytaj

marcinek77

Przeczytałem, faktycznie godna uwagi skiążka, między innymi przez to w którą stronę się poruszają, tudzież fajnie paradoksy etc wytłumaczono.
Godna polecenia!

użytkownik usunięty
marcinek77

Zaczekam aż ją sfilmują.

ocenił(a) film na 7

to sobie jeszcze dlugo poczekasz Tinnga

użytkownik usunięty
marcinek77

Dobra, to obiecuję że w sięgnę wcześniej po ten rarytas.

ocenił(a) film na 5

Może by i zabił, ale potem by sie zdziwił , ze sie nie pojawił na świecie:). Dziadek by nie poznał babci na przymusowych robotach w Rzeszy.

ocenił(a) film na 9

Jeśli jakiś facet, przenosząc się do 1987 roku zlikwidowałby Hitlera, to byłabym pod naprawdę ogromnym wrażeniem.
Poza tym, z filmu wynika jasno, że dziewczyna przenosi się w czasie na własne życzenie, żeby co nieco W SWOIM ŻYCIU zmienić, czy naprawić, a nie po to, żeby zmieniać cały świat.

użytkownik usunięty
lovepeacefreedom

hmm... drzewa - las

nie znosze miec racji

Ja bym na jej miejscu ostrzegał Polaków przed Tuskiem.

dobre ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones