PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468065}
6,2 86 498
ocen
6,2 10 1 86498
5,4 23
oceny krytyków
Ile waży koń trojański
powrót do forum filmu Ile waży koń trojański?

Główna bohaterka ratuje swoją babcię przed śmiercią, ale już nie myśli żeby ratować swoje sakramentalne małżeństwo... to straszne, nawet w jednej scenie 1szy mąż jej mówi "jeszcze wczoraj mówiłaś, że mnie kochasz" gdzie tu logika? w końcu z własnej woli za niego wyszła.

Może chodzi o to żeby promować rozwody, bo każdy następny partner to szansa na tę wymarzoną miłość. Tylko zobaczcie jak Ci ludzie kończą... po kilka małżeństw, dzieci - każde z innym.. totalne pomieszanie z poplątaniem i spaprane życia wielu rodzin, a szczególnie dzieci.

To że "byli" Zosi i Kuby są okropni ma tylko utwierdzić widza w tym że jak się nie układa to najlepszym wyjściem jest rozwód i to lepiej wcześniej niż później!

Manipulacja światopoglądem jak za PRLu..

Te postacie są celowo przerysowane żeby promować lub usprawiedliwiać rozpady małżeństw. po co TVN Fabuła puszcza taki film w dzień ojca...?

Obraz sam w sobie zabawny i podobał mi się, niestety rozwodowa ideologia promowana w tym filmie dewastuje moje pozytywne odczucia i zostawia niesmak. Przecież podobna historia mogłaby zostać ukazana na bazie ratowania małżeństwa, a nie jego niszczenia.. wyszłoby wesoło, ale też wartościowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones