PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485474}
5,9 57 768
ocen
5,9 10 1 57768
4,5 6
ocen krytyków
Immortals. Bogowie i herosi
powrót do forum filmu Immortals. Bogowie i herosi

Mam nadzieje że sie mylę, bo czekam na taki filmek jak chińczyk na miske ryżu...

ocenił(a) film na 9
UPADLY_WIDZ

Mam podobne odczucia,zapowiadali "film w stylistyce 300,ale nakręcony z dużo większym rozmachem" a w trailerze tego nie widać.Mimo wszystko nadal czekam z niecierpliwością.

hellboyjr

taa, mało że, są świetne efekty, mało że widać, że nie będzie to film COOL jak starcie tytanów, tylko coś epickiego, mało, że mamy producentów 300 i w trailerze jest kilka takich scen, właśnie w stylu 300. Tzn takich jedynych w swoim rodzaju.

ocenił(a) film na 10
scottpilgrim

no to se obejrzyj 300 jeszcze raz, i potem trailer, efekty nie są takie same, tylko tak jakby "podróbki", ale moze to tylko zmyłka...

ocenił(a) film na 9
scottpilgrim

Trailer "300" robił piorunujące wrażenie,"Immortals" jest niezły,ale niczym nie zachwyca.Wciąż trwa postprodukcja,liczę,że kolejny zwiastun,o ile się pojawi,jaki sam film będzie się prezentował dużo lepiej,bo jeden z moich tegorocznych faworytów.

ocenił(a) film na 8
UPADLY_WIDZ

Będzie nawet leprze do starcia bo bo pokażą bogów w akcji na trailerze widać mi Zeusa ,i ten typek co spadł do morza to chyba Posejdon.Tylko gdzie jest Minotaur i herkules

ocenił(a) film na 9
kefirhero

Nieoczekiwanie trailer nowego "Conana" zrobił na mnie dużo większe wrażenie i na chwilę obecną zapowiada się na film lepszy.Jednak i tak na oba te tytuły liczę w tym roku najbardziej.

kefirhero

No i widziałem też hermesa, tak?

scottpilgrim

No i ktoś pisał, że to nie to co 300, no tak, bo nikt nie chce kopii, ale ujęcie, strzał, albo tego biczu no i to coś na niebie ta walka, wybaczcie słabo znam się na tym, ale lubię takie filmy oglądać i to wygląda naprawdę zachęcająco, może mało tam Cavill'a, przez co jest mało epicko, ale sam film, zapowiada się co najmniej dobrze.

ocenił(a) film na 9
scottpilgrim

Mi najbardziej zabrakło jakichś potworów-mitologia grecka bez potworów?! Może się jeszcze pojawią?...

ocenił(a) film na 8
hellboyjr

Minotaur musi się pojawić bo przecież Tezeusz tym się zasłyną najbardziej nieliczący zabicia Dzika Ludojada i kojarzę jeszcze ze załatwił kilu typków groźnych nie pamiętam imion .

chyba ze zrobią coś takiego że dzieje się to po wydarzeniach opisanych w micie

ocenił(a) film na 8
kefirhero

A Hyperion był jednym z tytanów zobaczymy jak to będzie w filmie.

ocenił(a) film na 10
kefirhero

Oby to co piszecie było prawdą, bo w inny wypadku zawiedziemy się;/

ocenił(a) film na 6
kefirhero

na zwiastunie zauważyłem minotaura, więc może będzie więcej greckich potworów

ocenił(a) film na 9
doliwaq

Rzeczywiście jest minotaur,lecz czy będą inne potwory trochę wątpię.Niemniej jednak ten drugi trailer jest świetny,więc zaczynam się nakręcać na film.

ocenił(a) film na 8
hellboyjr

potwory zastąpią nam tytani uwolnieni z Tartaru ,jestem ciekawy jak wypadnie postać Heraklesa .No i czekam na jakaś walkę pomiędzy bogami i tytanami jak zeus miota piorunami itp(tego brakowało mi w starciu tytanów ).

UPADLY_WIDZ

to co w 300 było rewelacyjne i budowało klimat, tutaj wygląda lipnie i kiczowato.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones