PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751112}
6,1 9 882
oceny
6,1 10 1 9882
Imperium
powrót do forum filmu Imperium

Zatem podstawą sukcesu infiltracji, wejścia i wkupienia się w łaski zwartej grupy, stania się jej szanowanym członkiem stanowi przeczytanie kilku książek, skrócenie fryzury, zmiana garderoby i bazowanie na zmyślonej historyjce o służbie w Marines. Tak zostało to przedstawione w 'Imperium'. Hm, może koleś grany przez Radcliffe’a faktycznie był aż tak zaburzony i to właśnie były owe wyjątkowe skille, które tak doceniała jego.. przełożona? Zaburzony, bo kto z dnia na dzień przeistacza się z zamkniętego w sobie szaraczka na rzecz agresywnego radykała, dla którego nie stanowi problemu utorowanie sobie niezłej pozycji wśród przedstawicieli truuuuudnej ‘subkultury’? Może przesadzam z oceną na poziomie 1 ale moje oczekiwania zostały istotnie zawiedzione.. Takich bajek się nie powinno kręcić.

ocenił(a) film na 5
MoniaToronto

dla beki można oglądnąć

ocenił(a) film na 4
kozodoj

Nooo, niby się da.
Jednak myślę, że szkoda czasu.

ocenił(a) film na 5
MoniaToronto

i do tego jak ich zwijali to od razu im ujawnili wtyke. zal.pl

ocenił(a) film na 6
soglif3

I tak był spalony przecież.

ocenił(a) film na 6
MoniaToronto

Przecież film trwa niecałe 2 godziny to jak chcesz przedstawić stopniowe asymilowanie się bohatera do tejże grup i tak twórcom udało się to w miarę wiarygodnie ukazać zresztą główny bohater posiadał pewne cechy charakteru,które to mu ułatwiły wykonanie tego zadania.

ocenił(a) film na 6
aronn

W tym filmie to chyba nie chodzilo tylko o FBI ..... a wystawic 1 to jakas sprawa osobista czy co?

ocenił(a) film na 9
MoniaToronto

Kolo wybijał się inteligencją wśród bezmózgich, łysych, pijanych cweli. To mogło być faktycznie podejrzane. Dogadywał się jednak tylko z gośćmi, którzy mieli coś do powiedzenia (stali na czele ugrupowań). Ktoś napisał, że film trwa tylko 2 godziny i musi być wiele uproszczeń. Z tym należy się zgodzić. Scenariusz, aktorstwo, temat oceniam wysoko. Oczywiście szanuję Twoje zdanie co do tego filmu, ale...........1/10? Serio?

ocenił(a) film na 7
dyziorro

Popatrz na jej oceny filmów... Widać że ocenia pod względem tego że się podobał a nie pod względem chociażby scenariusza czy gry aktorskiej. Na tym filmweb nie polega... No ale cóż

ocenił(a) film na 1
jacek_oleksy

Powiedz mi na czym polega filmweb, masz kartę członkowską i rozwiązałeś test kwalifikacyjny na 4+?

ocenił(a) film na 7
MoniaToronto

Nie ale oceniam film a nie moje upodobania

ocenił(a) film na 1
jacek_oleksy

O najwyższy Absolucie, zstąpiłeś na niwę filmwebu by prawdę objawiać *_*

MoniaToronto

To niestety typowe dla Filmwebu. Przeważają oceny skrajne i tak samo skrajne są opinie. Na dodatek po jednym wpisie i 2 odpowiedziach już jest gównoburza w skali 10/10 i obrzucanie się wyzwiskami. Może tylko ja odnoszę takie wrażenie ale na us.imdb ludzie jakoś potrafią dyskutować. Znamienne jest też to, że porównując oceny filmów na us.imdb i na Filmwebie to na FW średnia jest zwykle niższa o ok. 1 punkt. Ciekawe, nie?

ocenił(a) film na 7
korbicz

Ehhh, no nie warto

ocenił(a) film na 7
MoniaToronto

Szczerze dziwię się takiej ocenie skoro "Zaginiona dziewczyna" ma 9/10 u Ciebie

jacek_oleksy

też się dziwię, Zaginiona dziewczyna przecież nie ma w sobie żadnej wiarygodności

MoniaToronto

melony z barcelony.

MoniaToronto

Jak mnie irytuje takie ocenianie... Jeśli obejrzałem film do końca, to wyjściową oceną jest 5... W skrajnym przypadku dałbym takiemu filmowi 3. 1 to film, który wyłączam po 10 minutach.

MoniaToronto

Fajny film ^^mi sie podobal nie stracilem czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones