PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140139}

Incydent w Loch Ness

Incident at Loch Ness
6,4 430
ocen
6,4 10 1 430
5,7 6
ocen krytyków
Incydent w Loch Ness
powrót do forum filmu Incydent w Loch Ness

Bardzo, bardzo, bardzo dziwaczny film. Z jednej strony swietny a zarazem zwariowany pomysl, z drugiej nie wiadomo jak to traktowac. Czy przyjac konwencje dokumentu czy zgrywy, "smiac sie czy plakac"?

Generalnie polecam filmowym eksperymentatorom, bo czegos takiego na prozno szukac w polskich kinach.

ocenił(a) film na 9
iflar

Ha, ha, ha... rzeczywiście. Jeśli będziecie oglądać ten film na (amerykańskim, bardzo fajnie wydanym) DVD - błagam - nie oglądajcie "extras" - przed filmem - inaczej zaczniecie się śmiać zbyt wcześnie. Ja "dałem się nabrać" - i bardzo mi się to podobało. Nietypowe - Herzog na luzie. Dla wielbicieli W.H - obowiązkowo !
Polecam

ocenił(a) film na 8
iflar

Zgadzam się, że dziwaczny film. W pewnym momencie filmu zaczynałam mieć go dość, gdy za bardzo popadał w dokument, aby za chwilę poczuć zmieszanie i świdrujące pytanie w głowie "o co chodzi?". Jednym słowem zrodziła się wybuchowa mieszanka gatunkowa, w której aktorami są fachowcy filmowcy, od producenta, przez scenarzystę, specjalistę od efektów specjalnych i zdjęć, kończąc na reżyserze. Polecam dla wielbicieli i smakoszy kina alternatywnego.

flower_punch

Tak, tylko tych wypowiedzi vis a vis kamery było w moim odczuciu zbyt wiele i zaczęło wszystko pachnieć big brotherem.
Ale pomysł ciekawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones