PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689459}
6,2 113 892
oceny
6,2 10 1 113892
5,3 11
ocen krytyków
Inferno
powrót do forum filmu Inferno

Mnie zaskoczył Omar Sy jako Bruder, wyobrażałam go sobie jako takiego wojskowego trepa przed 50, średniego wzrostu Niemca lub Austriaka. Kolejnym zaskoczeniem był też Ben Foster jako Bertrand Zobrist w mojej wyobraźni "szalony naukowiec" wyglądał bardziej jak Clive Owen z zielonymi oczami.

mini267

Musieli dać czarnoskórego, żeby nie zostali posądzeni o rasizm. Poprawność polityczna heh. Co do Bruder'a miałam identyczną wizję.

ocenił(a) film na 7
mini267

Jestem nieco zawiedziona...
Obstawiałam Michaela Fassbendera jako Zobrista. On dobrze pasuje do takich ról.
Jako Siennę widziałabym Claire Daines - pasuje wizualnie (brązowooka blondynka) oraz wygląda na taką inteligentną, tajemniczą kobietę z depresją.
W roli dr Sinskey widziałam Helen Mirren.
W roli Brudera... na pewno nikogo czarnoskórego... może Val Kilmer? Nie mam pomysłu.

ocenił(a) film na 5
mini267

Wybór Omara jest dla mnie całkowitym zaskoczeniem, inaczej wyobrażałem sobie jego postać. Zdziwił mnie jeszcze wybór Felicity jako Sienny, jakoś mi nie odpowiada. Mam nadzieje, że po seansie jednak zmieni się moje zdanie na ten temat.
Aa i jeszcze liczę, że w filmie będzie odwzorowana cała historia, bez omijania żadnych wątków (chętnie zobaczę, każdą z opisywanych rzeźb i budowli).

ocenił(a) film na 5
mini267

Powiedzmy sobie szczerze; Tom Hanks, chociaż Go lubię, ma już swoje lata i do tej roli - mówiąc dosadnie - jest za stary. Co do reszty, nie wypowiadam się przed obejrzeniem filmu.

ocenił(a) film na 7
kulizz

Nie mogę się z tym nie zgodzić. Gdy czytałam książki Browna, Langdon był przedstawiony jako dobrze umięśniony, przystojny mężczyzna, przez koleżanki z pracy nazywany typem "pociągającego profesora". Nie odmawiam Hanksowi talentu aktorskiego, ale powyższych cech nijak się u niego nie doszukałam. Moim zdaniem z Langdonem łączy go jedynie wzrost i zegarek z Myszką Miki ;)

mini267

W roli Zobrista najchętniej zobaczyłbym Andrew Scott'a. Image pasujący w 100% do moich wyobrażeń

ocenił(a) film na 8
mini267

Mi murzyn i ten hindus tam zdecydowanie nie pasowali .

mini267

Ja z kolei miałam przed oczami Cilliana Murphy'ego jako Zorbista :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones