PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689459}
6,2 114 186
ocen
6,2 10 1 114186
5,3 12
ocen krytyków
Inferno
powrót do forum filmu Inferno

Rozczarowanie

ocenił(a) film na 5

Tak jak poprzednimi częściami jestem zachwycona, tak ta nie przypadła mi do gustu. A szkoda bo wiazalam spore nadzieję z tą częścią.Od razu mówię ze nie czytałam książki dlatego ciężko mi to porównać ale zamierzam w bliskiej przyszłości to nadgonić. Po pierwsze nie urzekło mnie to że nie pojawił się tak naprawdę żaden wątek religijny, porównując z Kodem i Aniołami, gdzie wszystko się wokół tego kręciło. Miałam wrażenie że cały wątek Dantego był w tym filmie pokazany tak "na siłę". Po drugie lekka nielogiczność. Jeśli już Zobrist organizował akcję na tak szeroką skalę i która ma być tak poważna w skutkach, to nie ukrywałby jakichś wskazówek, zwłaszcza że wiedział że jest ścigany i grozi mu niebezpieczeństwo. Moim zdaniem mógł Sienne po prostu wtajemniczyc gdzie ukrył wirus. Film nie byłby taki zły, gdyby był to zupełnie oddzielny film. Ale poprzednie części postawiły poprzeczkę bardzo wysoko i ta wypada na ich tle blado.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones