film

Inny

El mal ajeno
2010
1 godz. 47 min.
6,3 5 645
ocen
6,3 10 1 5645
Diego, pracując jako lekarz, zostaje postrzelony na szpitalnym parkingu. Wkrótce mężczyzna odkrywa, że posiada wyjątkowe zdolności. więcej mniej
Inny zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Inny
Zwiastun nr 1 (polski) 14:14
Inny
Zwiastun nr 1 1:26
Alejandro Amenabar, twórca najpopularniejszych i najwyżej ocenionych thrillerów paranormalnych ostatnich dwóch dekad – [b]"Otwórz oczy"[/b] (pierwowzór hitu [b]"Vanilla Sky"[/b] z Tomem Cruisem i Penelope Cruz) i [b]"Inni"[/b] (z Nicole Kidman) – przedstawia poruszającą historię Diego, lekarza, który obcując na co dzień z przypadkami ludzi na granicy życia i śmierci, uodpornił się na cierpienie pacjentów, ale także oddalił się od swojej partnerki oraz własnego dziecka. Pewnego dnia Diego pada ofiarą napadu, po którym pamięta jedynie dźwięk wystrzału i wrażenie, że poraziło go coś więcej niż kula. Wkrótce poczuje w sobie moce, których umysł naukowca nie jest w stanie wytłumaczyć i stanie przed wyborem, który na zawsze odmieni życie jego najbliższych. 2011-08-11T10:18:50 https://fwcdn.pl/webv/57/78/25778/inny.25778.4.jpg https://fwcdn.pl/video/470160/inny_480p.mp4

Alejandro Amenabar, twórca najpopularniejszych i najwyżej ocenionych thrillerów paranormalnych ostatnich dwóch dekad – "Otwórz oczy" (pierwowzór hitu "Vanilla Sky" z Tomem Cruisem i Penelope Cruz) i "Inni" (z Nicole Kidman) – przedstawia poruszającą historię Diego, lekarza, który obcując na co dzień z przypadkami ludzi na granicy życia iAlejandro Amenabar, twórca najpopularniejszych i najwyżej ocenionych thrillerów paranormalnych ostatnich dwóch dekad – "Otwórz oczy" (pierwowzór hitu "Vanilla Sky" z Tomem Cruisem i Penelope Cruz) i "Inni" (z Nicole Kidman) – przedstawia poruszającą historię Diego, lekarza, który obcując na co dzień z przypadkami ludzi na granicy życia i śmierci, uodpornił się na cierpienie pacjentów, ale także oddalił się od swojej partnerki oraz własnego dziecka. Pewnego dnia Diego pada ofiarą napadu, po którym pamięta jedynie dźwięk wystrzału i wrażenie, że poraziło go coś więcej niż kula. Wkrótce poczuje w sobie moce, których umysł naukowca nie jest w stanie wytłumaczyć i stanie przed wyborem, który na zawsze odmieni życie jego najbliższych.

dystrybucja
Kino Świat
studio
Canal+ España (współudział) / Himenóptero / Mod Producciones / więcej
tytuł oryg.
El mal ajeno
inne tytuły
For the Good of Others Miedzynarodowe
więcej
Okres zdjęciowy trwał od 13 października do 1 grudnia 2008 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Q

  Niepismienna ocenił(a) film na 6

  .....nie wiem czemu ale uważam że film był piękny....to pewnie starość

 • Ja osobiście lubię filmy tego typu, dość ciekawa tematyka, dobrze dobrani aktorzy i ich dobra gra. Momentami śmieszny innym razem zaś smutny. Myślę ,że film nie jest taki do którego się wraca. Ale warto obejrzeć.

  5
  • Ciekawy film

   aam38 ocenił(a) film na 6

   Chociaż chwilami był trochę dziwny i niezrozumiały. Akcja toczyła się wolno i dosyć długo był trochę monotonny, jedna z czasem zaczął mnie wciągać. Nie powiem żeby był jakiś wyjątkowo interesujący ale obejrzeć można.

   2
   • 7/10 warto

    KingusVic ocenił(a) film na 7

    Ciekawa fabuła, dobra gra i zdjęcia. Dobry hiszpański dramat. Polecam.

    2
    • dobre,wytrawne hiszpańskie kino,obejrzyjcie, warto.

     1