PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=294788}
5,9 175
ocen
5,9 10 1 175

Insecticidal
powrót do forum filmu Insecticidal

Dzisiaj, tj. 18.01.2010 o godz. 20:18 film ten miał jeszcze średnią 9,13 przy 549 oddanych głosach (ech, szkoda że nie zrobiłem screena)! Gdzie się podziały te wszystkie głosy?! Zostały skasowane?! Jakim prawem, pytam, jakim prawem?!
To może tym samym prawem należałoby pokasować głosy "Ojcu Chrzestnemu" oraz "Avatarowi" - przynajmniej z paru ostatnich tygodni...
A najlepiej rozpocząć to wszystko od nowa, rozpoczynając od blokady wszelakich multikont...

Prezes_82

dokładnie było coś koło 600 kont wcześniej, chyba to FW.

Prezes_82

Władze zaczynają działać.

Poza tym możecie też informować ludzi za pomocą plakatu http://img21.imageshack.us/img21/7743/posteryf.png
Wklejajcie na swoje blogi do woli. :)

Khaosth

ktoś walczy jeszcze ?

użytkownik usunięty
Khaosth

Mam nadzieję, że jest tak jak mówisz. Ostatnio próbuję zmienić notę powyższemu filmowi lub zlikwidować głos i nie mogę, gdzie przy innych nie ma problemu.

ocenił(a) film na 10

"przyblokowali" Ci konto, tak jak mi...
http://img21.imageshack.us/img21/7743/posteryf.png

użytkownik usunięty
Niedopowiedziany

przecież przy innych filmach mogę zmieniać noty, raczej przyblokowali "Insecticidal", a nie moje konto

a ja moge Insekty oceniać, wszystko jest ok, zabrałem 10 ze swojego konta i dałem jeszcze raz.

Fanek_2

pokasowali glosy ale dupki administracja sie obudzila po tygodniowej drzemce

Khaosth

Cytat z plakatu:
'Jeśli Ciebie również męczą śmieszne przepychanki mające na celu wywyższanie filmów powszechnie lubianych tj. "Avatar" czy "Ojciec chrzestny"...' itd..
Czy aby na pewno miało być 'wywyższanie' ?? Wydaje mi się, że mamy do czynienia raczej z zaniżaniem oceny obydwu wymienionych filmów.

demston

Na pewno wywyższanie filmów i osób bardziej przez siebie lubianych poprzez dowalenie konkurencji było w tych przepychankach istotne. Do tego przynajmniej piłem tym plakatem.

Prezes_82

Ja się piszę na każdy rozpiździel w tym portalu! A sprawę wbrew pozorom można naprawić uczciwie. W top świat jest 100 filmów a każdy ma jakiś % ocen na 1 i ocen na 10. Załóżmy, że 10% na 1 i 20% na 10. W przypadku Avatara i ojca trollowanych od tygodni będzie to naprawdę spora część 1 i 10 a niewielka pozostałych ocen. Dlaczego nie można usunąć głosów na 1 i 10 ponad przeciętną dla rankingu? Pomijam oczywiście wyczyszczenie ocen z kont zakładanych na adres typu tempinbox.com, wiadomo, że to są lewe głosy. Co zrobiono? Ano z Avatarem nic a ojcu wykasowano tysiąc 1, żeby poszedł w górę, bo taki kaprys miał jakiś adminek nie licząc się z opinią ludu, który to sponsoruje jego, serwis i cały ten burdel! Ranking dla ludzi czy dla adminów? Proponuje Top świat adminów i tam się bawcie w manipulacje. Ludzie robią burdel, bo chcą zwrócić uwagę i chcą porządku a co dostają? Oceny wyretuszowane wg gustów adminów. Kpina po raz kolejny. CO ROBIMY????

beton1234

http://www.filmweb.pl/topic/1277057/Dosy%C4%87!+Potrzebne+zmiany!.html?page=5#37 67210

Ja sprawę olewam.
Miałem nadzieję, że film trafi do rankingu, a po wprowadzeniu nowego systemu liczenia ocen uczciwie z niego wyleci. Skoro jednak administracja zaczęła się tym interesowac wcześniej i łabędzi śpiew ze strony dawnego systemu nas nie dobiegnie, z radością poczekam na nowy przelicznik by usunąc swoje oceny.

ocenił(a) film na 10
Khaosth

Jedyne rozwiązanie to powklejać to : http://img21.imageshack.us/img21/7743/posteryf.png

na forach (nie tylko na filmwebie, bo tu kasują tematy), by prawdziwi ludzie zagłosowali !!!

Niedopowiedziany

"W czasie deszczu dzieci się nudzą"... dzieci nolife'y do tego :>

Prezes_82

ja tym ocenom na filmweb nie wierzę jak psom! To, co się tam wyprawia, przechodzi ludzkie pojęcie. Pany redaktory nigdy nie dopuszczą do sytuacji, aby "ambitny" i "nowatorski" film nagradzany na jakichś festiwalach, ale poza tym nudny jak flaki z olejem miał ocenę niższą niż 7 ,0. Nie wierzycie, to pooglądajcie sobie opisy i oceny paru takich filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones