PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404013}

Instynkt wilka - Gorzkie kwiaty

Varg Veum - Bitre blomster
6,6 2 885
ocen
6,6 10 1 2885
Instynkt wilka Gorzkie kwiaty
powrót do forum filmu Instynkt wilka - Gorzkie kwiaty

w porównaniu do tej całej amerykańskiej szmiry ten film bardzo przyjemnie się oglądało, napewno obajrze cala serie. polecam tym, ktorzy szukaja czegos innego niz filmy z Jolie latajaca z dachu na dach

ocenił(a) film na 7
marwas85

Jestem świeżo po obejrzeniu filmu i muszę Ci przyznać rację, film ma swój klimat, pięknę zdjęcia i krajobrazy, ciekawa intryga. Ogólnie rzecz biorąc uwielbiam skandynawskie kryminały. Mają w sobie to coś. Nie są schematyczne jak kolejne odcinki CSI, które w końcu się nudzą. Ponadto bardzo spodobała mi się seria Millennium jak również serial Orzeł, który swego czasu emitowała TVP1.

marwas85

Jakie to modne jechać po amerykański filmach. Wielcy koneserzy kina, a tak naprawdę 99% to snoby, którzy udają wytrawnych znawców.
Tylko czemu wystawiasz amerykańskim filmom takie wysokie oceny?
Np. Incepcja 9/10? Przecież to przereklamowana komercha, a fabuła sztuczna i upchana na siłę. Jako "koneser" powinieneś takie sprawy dostrzegać!
To tak jak z disco polo - wszyscy tego nienawidzą i nie słuchają, ale na dyskotekach dobrze się przy tym bawią i nawet znają teksty na pamięć.
No ale każdy chce się pokazać mądrzejszym od innych. Tylko łatwo dostrzec prawdę i ujrzeć całą masę hipokrytów.

vbazyl

Zgadza się vbazyl, jechanie po amerykańskich filmach jest teraz trendy;) Nieważne czy film jest dobry czy nie. Natomiast nie zgadzam się z Twoją opinią na temat Incepcji, chociaż 9/10 to bym temu filmowi nie dał.

Allan9

Normalnie wszyscy w bledzie jestescie.
po pierwsze, ten film nie rozni sie od zwyklego amerykanskiego filmu sensacyjnego. Dla porownania rzuce pierwszy tytul co mi sie nasunol: Bad Boys - roznica polega oczywiscie na nieco innym podejsciu do filmu, czyli wiecej efektow, wiecej humoru, ale fabula na dobra sprawe jest ludzaco podobna. Czyli pojawia sie przedmiot sprawy, rozne techniki pozyskiwania poszlak, nastepnie laska ktora ma wszystko uproscic, a kolejno laska w tarapatach i supermen na koncu.
po drugie, filmy amerykanskie ("tez" nie pasuje, bo ten film jest schematyczny) potrafia byc nie schematyczne - Las Vegas parano, Natural born killers, Memento, Hell ride i wiele innych
Po trzecie, porownywanie do filmow amerykanskich jest jak najbardziej trafne, bo wiekszosc osob kojarzy ten styl, nawet bardziej niz polski, a poza tym, po co ktos ma sie wypowiadac na temat kina wloskiego czy irlandzkiego jak widzial moze ze 2 filmy na krzyz. Tylko trzeba umiec dobrze zgrac tematyke wypowiedzi z porownaniem :)
ps
po czwarte, ocena Incepcji to kazdego indywidualna sprawa, a skoro ma tak wysoka ocene, to czy sie to komus podoba czy nie to ja ma. Tutaj glosuja tysiace ludzi, wiec nie zawsze gust indywidualny jest taki jak masowy. Sam napotykam filmy z ocenami 5,0 i sa calkiem dobre, a czasem trafiam na film z ocena 8,0 i jest do smietnika dla mnie, ale to nie powod zeby ublizac innym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones