PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395616}

Inwigilacja

Gun Chung
6,4 69
ocen
6,4 10 1 69
Inwigilacja
powrót do forum filmu Inwigilacja

nawet trzyma w napieciu. Moze, jak poprzednik wspomniał, troche za duzo zbiegow okolicznosci, moze. Moze za malo fabuly... moze.
Ale jednak przyjemnie sie ogladalo.
To co mnie jednoczesnie draznilo i nie pozwalalo oderwać wzroku to glówna aktorka. W tym filmie zrobiona dosłownie na bóstwo. Była piękna, śliczna - kurcze, az za piekna. Jakos nie pasowala mi do tej roli. Ale faktycznie, jak mowil "dog head" nie przypomina kogos takiego co by w takiej organizaji pracował. Nie dosłownie oczywiście, ale w tym sensie. I dlatego jestem w stanie zrozumiec dobor aktorki :)

Sama historia nawet niezle opowiedziana. Sa momenty, ze trzyma w napieciu i sa tez takie ze jest nie najlepiej. Ale ogolem milo sie ogladalo.

Aktorzy, bardzo fajnie. Ciekawi, niezle dobrani. + wspomnina wyzej, prześliczna Kate Tsui. ;)
Muzyka tez niezla. Podtrzymuje napiecie w odpowiednich chwilach.
Zdjecia tez ciekawe, choc bez jakiś wiekszych rewelacji.

Na koniec: czegos tu brakuje; i to chyba bedzie, jak wspomniano, za malo fabuly. Film po prostu jakos bardzo nie wciaga. Ale, ponownie, miło sie oglada.

Film obowiązkowy dla amatorów pięknych kobiet. Jeśli ktoś lubi azjatycką urode kobiet to Kate Sui wyglada tu bosko.
No i oczywiscie milosnikom Simona Yama i szpiegowskich klimatów -
gorąco
Polecam. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones