Osobiście trailer mnie zachęcił, później zasugerowałem się opiniami i oceną filmwebu i na długo odłożyłem oglądnięcie... zupełnie nie potrzebnie ! Horror inny niż większość, kilka razy ciarki przeszły po plecach i zmusza do myślenia. Trolle, którzy za horror uważają tylko opcję gdzie bryzga wszędzie krew i latają non...
więcejNa początku nie wiadomo o co tak naprawdę chodzi i film może zachęcić do wyłączenia go, ale im dłużej oglądamy tą produkcję, to poznajemy tajemnice niezrozumiałe.
Produkcja tak jak w temacie zasługuje na kosę i nie każdemu widzowi się ona spodoba, ale daje dużo do myślenia, zwłaszcza na końcu.
Polecam!
Już zaczyna mnie powoli wkurzać tak zupełnie bezsensowne i niesprawiedliwe ocenianie większości horrorów na tym portalu. Wszystkie filmy mają zaniżone oceny, bo regularnie znajdują się jacyś mistrzowie, którzy bez powodu dają horrorom beznadziejne noty. Jeżeli nie lubicie tego gatunku, to po co go w ogóle oglądacie i...
więcejBędąc w sali kinowej zadałem sobie 3 następujące pytania :
- Co ja tu jeszcze robię ?
- Co mną kierowało ,że wydałem pieniądze na ten film ?
- Czy ten film miał być straszny czy raczej nudny ?
Jeżeli jesteś osobą której też się nie spodobał ten film to witaj w klubie . No oczywiście znajdą się
osoby które ubóstwiają...
O ile pierwsze minuty nie zwiastują jakiegoś wielkiego nieszczęścia (i nie mówię o nieszczęściu bohaterów, a naszym nieszczęściu polegającym na świadomości zmierzenia się z tą historią), tak kolejne minuty utwierdzają nas w przekonaniu, że to po prostu KOLEJNY horror na utartych schematach.
Gdzieś tam w tle mimo...