PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651823}

Istnienie

Haunter
5,5 20 998
ocen
5,5 10 1 20998
3,3 3
oceny krytyków
Istnienie
powrót do forum filmu Istnienie

Połączenie "Innych" i Dnia Świstaka w mrocznym wydaniu. Aktorzy grali, a nie nie udolnie "udawali". Nie zawsze się to zdarza w dzisiejszych horrorach. Film nie razi kiczowatością i sztucznością, warto obejrzeć. Dobry horror.

ocenił(a) film na 5
Kempy235

Zgadzam się z Tobą! Az dziwi mnie że na filmwebie jest taka niska ocena tego filmu.

ocenił(a) film na 9
emi013

Popieram. Film nie zasługuje na tak niską oceną.

KozakS2G

Również muszę się zgodzić. Ocena na filmwebie jest mocno zaniżona.

ocenił(a) film na 8
emi013

Niska ocena jest przez takie osoby jak ty sama dałaś niską ocenę i jeszcze się dziwisz że ma niską ocene

ocenił(a) film na 4
Kempy235

A ja sie nie zgodze do do gry aktorskiej glownej bohaterki. Przez praktycznie caly film miala taka mine " :0 " z przerwami na placz, i krzyk. Jakos mnie ten film nie porwal, a nawet powiedzial bym ze nudzil. A jestem raczej wyrozumialy :P

8MFKR8

"Przez praktycznie caly film miala taka mine " :0 ""

Dobra dobra, widze ze masz male spectrum widzenia co do tej sytuacji. Pomysl sobie przez chwile jaka ty bys mial mine :0 gdybys sie budzil codziennie tym samym wydarzeniem do tego wszystko codziennie by sie powtarzalo i wracalo do punktu wyjscia po przebudzeniu, takie totalne bezsensowne kolo. Gdybys sie obudzil tak raz, drugi, trzeci to wyobraz sobie swoja reakcje, no jesli o mnie chodzi to bym mial niezlego zonka i tez bym chodzil z taka mina

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
Mark_Makow

Za pierwszym razem... ok, za drugim...ok ale i za 10 ?! Poza tym nie do konca wiem czy :o bylo zamierzone, czy ona tak poprostu to 'dziwnie' grala.

Kempy235

Kempy235 - popieram w 100%, bardzo dobry horror, klimatyczny, w stylu mojego najbardziej ulubionego "Inni".
Długo czekałam na podobny film do "Inni", cieszę się, że powstał ten i mam nadzieję, że z czasem pojawi się kolejny w podobnym klimacie/temacie. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Kempy235

Film jest lepszy od Innych - ma bardzo spójną fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones