PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463455}

Istota

Splice
5,2 40 940
ocen
5,2 10 1 40940
5,7 9
ocen krytyków
Istota
powrót do forum filmu Istota

w paśmie z Rekinem widmo, Megawężem, Atakiem zabójczych mrówek czy innymi "perełkami". Tak nieudolny, że aż śmieszny.

ocenił(a) film na 2
piczympoom

Zgadzam się całkowicie, choć Puls coraz ambitniejsze filmy puszcza.

piczympoom

Ten film szybko skończy w tv Puls :D

ocenił(a) film na 9
piczympoom

A wg mnie wrzucanie tego filmu do jednego worka z wymienionymi jest kompletnym nieporozumieniem, a raczej niezrozumieniem chyba czegokolwiek (mówiąc oczywiście o Istocie). Ja jak czegoś nie zrozumiem, czy nie obejrzę w całości, to nie oceniam (mówię ogólnie), no ale ludzie tutaj w części mam wrażenie coraz większej uwielbiają bawić się w zaniżanie filmom oceny wg własnego "widzimisię"-syndrom przerośniętego ego i echa w głowie. Przykra ta ostatniego czasu rozrastająca się liczba ocen zniekształcanych pojęciowo.

ocenił(a) film na 3
uwieziona

Sęk w tym, że te filmy są lepsze. Miały być głupie i takie były, bawiąc. Natomiast ten, silił się nie wiadomo na co i wyszło żenująco.

ocenił(a) film na 4
uwieziona

przykład żenady tego filmu - w jednej ze scen dziwadło zostało przykryte plastikowym kubełkiem i to wystarczyło by go powstrzymać od dalszych ataków, jakiś czas później dwa osobniki bez problemu r.oozpi,,,erdoliły przymocowane śrubami do podłogi terrarium łącznie z przewróceniem go. Żal du.upę ściska.

ocenił(a) film na 2
piczympoom

Dziś był, (jest) na Stopklatce. Skusił mnie Brody, niestety ppzion zidiocenia widzą w pierwszych kilkunastu minutach mnie przestraszył. Nie obejrzałem do końca, to było męczące.

ocenił(a) film na 4
piczympoom

film z serii "oglądasz dla beki"

ocenił(a) film na 6
piczympoom

Narkomańskie bzdury.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones