PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479824}

Istoty

Humains
3,6 2 100
ocen
3,6 10 1 2100
Istoty
powrót do forum filmu Istoty

Trójka paleontologów z Francji wybiera się do szwajcarskiej doliny w Alpy w poszukiwaniu śladów po neandertalczykach. Do tej grupy dołącza trzyosobowa rodzina turystów, której zepsuł się samochód. Później wypadki toczą się w szybkim tempie. Gehenna uciekinierów trzyma w napięciu, pokazana została w interesujący sposób.

oscar_4

No no, powinieneś pisać krótko o filmie na jakimś portalu lub dla dobrej sprzedaży. No mnie kupiłeś, ale ja ten film widziałem i dla mnie to totalna klapa, poprę to argumentami.
Tak więc, początek nie zwiastuje kiczu, jest ok...nawet tajemniczo.
Im dalej tym gorzej, sam pomysł na film jest kiepski, gra aktorów jest słaba, dialogi w filmie również. Na plus składają się dwie rzeczy:
Plakat oraz widoki w filmie.

oscar_4

hmm ten film to jakaś totalna pomyłka w "kinematografi" francuskiej

a co do założyciela tematu:"oscar_4" albo kolego widzieliśmy dwa różne filmy, albo to prowokacja, albo jesteś wypaczony...która wersję wybierasz?

pozdrawiam

oscar_4

oscar_4 to chyba jakaś prowokacja. Film to kiepszczyzna nad kiepszczyznami i gniot nad gniotami. Zabrałem sie za niego, nie spodziewając niczego specjalnego ale to było nieporozumienie, zmarnowany prąd, zmarnowany czas.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ziko81

Oj jak ten film oceniaja pedały od avatara czy od polskich bękartów wojny to film napewno obejrzę...

ps Avatar 4/10
Amerykańskie Bękarty Wojy -10/10

ocenił(a) film na 3
mariuszlublin

Za co Bękartom dałeś 10? Avatar 4? Też tego nie rozumiem chociaż filmu nie widziałem, a zapewne na 7-8 zasługuje... O ile obejrzysz go w IMAX-ie.

oscar_4

rozbawily mnie tresci tego forum :-)
to dodam tez cos od siebe,
Panie autorze w napiesciu ten film trzyma (zgadzam sie pod jednym warunkiem) jak sie w dupe kabek wysokiego napięcia wsadzi :-)
i tyle

chemik

10 na 10 , tez dobry żartciekaw za co?


chemik_chem

jak byś nie zauważył autor postu mariuszlublin napisał -10/10 a nie 10/10 a to chyba mała rożnica:)

a co do filmu w tytule to kicz i marnota nad marnoty. Lubie horrory ale ten nie klasyfikuje sie nawet na thriller. 2/10 za widoki

scarman20

no kurde, ja widze ze jak byk tyul tego posta to:

"(10/10) W ALPEJSKIM RAJU"

zadnego minusa tu NIE WIDZE :-), co do MARIUSZA , tak oczywiscie ze widze minus i nic do mariusza nie mam , jedynie co to moge sie wstawic za NIM :-)

moja ironia o tych 10 z 10 dotyczyla tytulu (tematu) posta

pozdro
chem

oscar_4

haha...dobre... powiedz co bierzesz, ja tez chce zazywac takie medykamenty...ah zycie byloby wtedy naprawde piekne. Koniecznie napisz co bierzesz i gdzie to mozna dostac.

ocenił(a) film na 3
oscar_4

Mam nadzieję, że to prowokacja.

Za krótki? I co mam więcej napisać? Co za serwis...

oscar_4

Nie dotrwalam do konca i wylaczylam po ok 44 minutach ten film mnie wrecz zabil. Nuda. 1/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones