PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323813}
5,9 470
ocen
5,9 10 1 470
Itty Bitty Titty Committee
powrót do forum filmu Itty Bitty Titty Committee

"This country has enough dicks-C(I)A"-genialna akcja:P dawno sie tak nie ubawiłam..

Film dobry,choć jak dla mnie głowna bohaterka była irytująca,a jej przemiana jakoś nieautentyczna,ale cóż,moze to tylko moje subiektywne odczucia..

ocenił(a) film na 7
yamila

Zgadzam się. Główna bohaterka zdaje się być dziewczyną, która przystosowuje się do sytuacji, do związku. Zmienia się dla swoich wybranek. Cóż, ostatecznie wyszło jej to na dobre, bo w końcu nauczyła się mówić głośno o tym co czuje. Jednak sama przemiana tak jak powiedziałaś, sztuczna.

Film zaangażowany, ale też pomija wiele istotnych kwestii. Nie wspominając o tym, że feministki i lesbijki zostały w tym obrazie ukazane nieco negatywnie.

mwahahaha

Według mnie film strasznie słabiutki. Pomijając mało wiarygodną metamorfozę głównej bohaterki - wszystko w "Itty Bitty" pływa tylko po powierzchni problemu/tematu. Taki feminizm dla nastolatek. Ale z drugiej strony - może i dobrze, że film ma taki lekkostrawny charakter. Lekkostrawność idzie w parze z potencjałem edukacyjno-propagatorskim, a w Polsce wciąż mamy ogromny problem ze świadomością genderową.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones