PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120644}

Izo

5,8 371
ocen
5,8 10 1 371
Izo
powrót do forum filmu Izo

nie polecam milosnikom kina azjatyckiego, nie polecam nawet wielbicielom miikiego, krwawej jatki, samurajow, kitano, prowokacji, glebokich przemyslen czy kiczu.

kazdy element filmu budzi tylko zazenowanie, zreszta sami sie przekonacie po 5 minutach...

kickic

Cóż, przekonałem sie teraz na pewno, że jako miłośnik kiczu, o co jestem posądzany, powninienem po 5 minutach odpuścić, czego jednak nie zrobiłem (może czekając na wspomianego przez Ciebie Takeshiego Kitano?). A może dla Ciebie zbyt bełkotliwe, a dla mnie po prostu film pokręcony, tak jak to tylko może być azjatycki?... Z drugiej strony, pewnie widziałeś tak wiele azjatyckich filmów, że po prostu jesteś wyrocznią dla miłosników tego i tamtego? To i tamto może się okazać zupełnie na przyzwoitym poziomie w tej szmirze...

Ogami_Itto

nie uwazam sie za wyrocznie, moj komentarz sluzyl tylko temu by ewentualnych przyszlych widzow-czytelnikow forum zniechecic do tego filmu:) a do tego przeciez nie musze byc wyrocznia

pokrecony to ten film jest , tak jak tylko moze byc film nieudolnie zrobiony i belkotliwy


ocenił(a) film na 4
kickic

Nie przejmuj sie marsem... "Ten typ tak ma" :)
-IZO : ZŁY JAK ŁZY-

Mathey

:)

nie przejmuje sie, jak ktos ten film traktuje w kategoriach dobrej smiechawy to moge to zrozumiec,

choc od dobrej szmiry oczekuje troche wyobrazni rezysera i pomyslowosci, nie wazne jak bardzo kretynskiej wazne zeby nie bylo monotonnie, nudno i meczaco

a niestety w przypadku tego filmu pomysly mozna by bylo zawrzec w kilku minutach zamiast ciagnac to dwie godziny

ocenił(a) film na 4
kickic

Podpisuję się pod tą opinią obiema rękami!

Mathey


))Nie przejmuj sie marsem... "Ten typ tak ma" :) -IZO : ZŁY JAK ŁZY-

coż za popis erudycji..

galopujacy_jelen

marsbem...
Litości,
Ty nad poziomy wylatuj
swymi skrzydłami ziemię zaciemniaj
Aby co niewyraźnie w mrokach przepadło
GLURP!

Mathey

dopiero teraz zauważyłem ta literówke, ale że mathey jest nadczłowiekiem, to pewnie nie do mnie :::::]]]]]]]

Ogami_Itto

podpowiedź: nie przejmuj sie marsbem
A mathey to głupi zdziecinniały skretyniały zawszony miłośnik Miikego który istnieje w takiej formie w jakiej sobie wyobraził mathey tylko w umyśle matheya, wyrocznia z wyrokami, po raz enty przypominam - niewychowany zkórwyzyn... i śmieć taki śmieć jak tylko moze być....
A za obrażanie Wonga nalezy się odciecie h**** którego wspominany mathey ma za małego by oceniac filmy tak jak mężczyzna powinien (hermaofrodyta). Dobra, mathey lepsze wrzuty mi robił, nie przejmujcie się, tylko mi zablokowali a to pewnie niedługo też, aco - kopyto i krzyzyk temu co to zrobi....
A Izo dobry film jest...

ocenił(a) film na 4
Ogami_Itto

...a marsb(l)e siedzi i zawija sobie w sreberka...
Przykre...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones