PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467170}

JCVD

6,3 4 877
ocen
6,3 10 1 4877
7,0 4
oceny krytyków
JCVD
powrót do forum filmu JCVD

Wiele się naczytałem o tym filmie - na imdb same bardzo pozytywne recenzje, w Cannes niesamowicie chwalony - przez krytyków polecany - więc ja jako wielki fan od dziecka Van Damma niecierpliwie czekałem na ten film.
I się nie zawiodłem - w 100% podzielam opinię Kiudo - film bardzo dobry - Van Damme pokazał niesamowity dystans do siebie - jest tu dużo satyry na jego temat, a także refleksji i Jean Claude w ogóle siebie nie wybiela - wręcz przeciwnie ;)
Początkowa scena wbija w fotel :) A końcowa z podwójnym wyjściem z poczty kapitalna :D
No i główny wątek czyli napad na pocztę - ciekawie zrobiony.
Poza świetnym Van Dammem trzeba pochwalić reżysera całkowicie mi nieznanego Mabrouk El Mechri - zrobił film klimatyczny, z świetnymi ujęciami, scenami i wogóle pewnie jeszcze o nim usłyszymy :)
A Van Damme ma olbrzymią szansę z powrotem się przebić z jak on to sam powiedział niskobudżetówek do filmów kinowych - szkoda że odrzucił propozycję do nowego filmu Sylwka Stallona :(

także ogólnie polecam wszystkim film - nie jest to marna kopanina tylko jeden z lepszych filmów tego roku !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones