PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467170}

JCVD

6,3 4 877
ocen
6,3 10 1 4877
7,0 4
oceny krytyków
JCVD
powrót do forum filmu JCVD

Czego byliśmy już świadkami przy filmach Stevego Seagala, Snipesa, Chevego Cheasa i innych.

ocenił(a) film na 10
jack3322

Twoja zdolność do trafnej analizy przebiegu kariery aktorskiej jest porażająca.
Masz kolego z lekka spóźniony refleks, bo początek upadku kariery van Damme'a datujemy na rok 1999, kiedy to nakręcił nieudany sequel Uniwersalnego Żołnierza, a następnie na jaw wyszły jego problemy z narkotykami.
I od tego czasu wszystko się posypało. Jeszcze w tym samym roku zagrał w produkcji ze stajni PM, co jest WIELKIM znakiem upadku, bo to filmiki o średniej reputacji od razu kierowane na rynek DVD. I tam już sobie Janek został, kręcąc raz lepsze, raz gorsze filmiaki.
I co, jak co, ale JCVD może być dla niego swoistym odrodzeniem właśnie.
Świat nie kręci się jedynie wokół Hollywood, więc co z tego, że francuski? I jak najbardziej kinowy. A fabuła i podejście van Damme'a z dystansem do samego siebie i własnej kariery może mu się tylko przysłużyć. Ja osobiście wiąże duże nadzieje z tym tytułem i trzymam kciuki.

Kiudo

to kiedy jest premiera kinowa i skąd wiesz że wejdzie do kin????

ocenił(a) film na 10
jack3322

Raczej mało prawdopodobne by w Polsce pojawił się w kinach. We Francji premierę miał w czerwcu, a w USA 7 listopada, czyli parę dni temu.

jack3322

ten film może okazać się początkiem jego nowej kariery

jack3322

hah "pocztek upadku van damma" dobre :D nie widzialem od co najmniej 6 lat zadnego dobrego filmu z nim, wiec poczatek to nie jest... co najwyżej nastepny gwożdż do trumny...

ocenił(a) film na 7
jack3322

Widziałem film i śmiało mogę powiedziec, że jest on na pewno świetnym filmem, nie tylko "jak na Van damma". Mam nadzieję że teraz przestanie kręcic niskobudżetowe szmiry i zajmię się poważniejszymi filmami, filmami nie z pod znaku kopu z pół obrotu. Jak dla mnie film 7/10, ale dla szoku jaki doznałem widząc go w tak różnej dla siebie roli to śmiało mogę dac 8.

SPOJLER

Mam nadzieję że ta jego spowiedź pod koniec filmu nie jest tylko chłytem małketyngowym ale prawdziwą próbą rozliczenia się z niechlubną przeszłością.

Gorąco polecam, może nawet bardziej dla ludzi nie lubiących jego filmów.

ocenił(a) film na 7
GOLONEK

Stanowczo za dużo razy użyłem słowa film :P muszę zaczacczytac co pisze :D :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones