PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=967}

Ja, Irena i Ja

Me, Myself & Irene
6,4 73 404
oceny
6,4 10 1 73404
4,8 11
ocen krytyków
Ja, Irena i Ja
powrót do forum filmu Ja, Irena i Ja

NAJDURNIEJSZA KOMEDIA ŚWIATA! PORYTA NIIC ŚMIESZNEGO

ocenił(a) film na 8
konridek

pewnie wolisz humor w stylu american pie... ktoś cos powie związanego z seksem i każde 12 letnie dziecko w śmiech bo przecież to jest śmieszne...

Ja irena i ja to nie tylko pełna humoru komedia.. to równierz rewelacyjna gra aktorska (poziom w jaki carrey zagrał rozdwojenie jaźni to mistrzostwo świata), oryginalny scenariusz dzięki któremu po obejrzeniu filmu nie da się go porównać do innych, z oryginalnym scenariuszem idą w parze oryginalne, nowe gagi bo w każdym filmie się już powtarzają a tu mamy do czynienia z nową dawką humoru, no bo znajdź mi drugi film o facecie z rozdwojeniem jaźni który wychowuje trójkę czarnoskórych pseudo-swoich dzieci i przeżywa perypetie podobne do głównego bohatera...

... a ilość zabawnych sytuacji jest nieskończona (no może prawie ;) )

ocenił(a) film na 3
KinoManiack

mnie osobiście się ta komedia nie podobała wcale mnie nie śmieszyła, a seks dla mnie jest czymś pięknym i pożądanym i nie widzę nic smiesznego w seksie. Nic nie mówiłem też że aktorstwo to jakaś klapa. Uważam Jima crreya za rewelacyjnego aktora, jest jak kameleon i moje ulubione z nim komedie to takie jak: Bruce Wszechmogący, Kłamca, kłamca, Głupi i głupszy, Maska, Dick i Jane: Niezły ubaw.

ocenił(a) film na 6
konridek

Niezgodze się z tobą. Ja uważam że jest to świetna komedia ubawiłem się
oglądając ten film. Jim jak zawsze zagrał wyśmienicie. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones