PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95492}

Ja, robot

I, Robot
7,2 266 013
ocen
7,2 10 1 266013
5,9 18
ocen krytyków
Ja, robot
powrót do forum filmu Ja, robot

To będzie jedno wielkie g.... Kolejna książka mistrza s-f zostaje w bezmyślny sposób przeniesiona na kinowy ekran.

La_Pier

jeśli nawet będzie to g.... to zapowiada się na widowiskowe g...., które zarobi z pewnością sporą sumke $ . Jak dla mnie zapowiada się interesująco, ale poczekamy...zobaczymy :]

error

Uważam, że jednak ten film nie zarobi sporej kasy. Will Smith i stado podobnych do siebie robotów to zbyt mało oryginalne ażeby przyciągnąć dużo widzów do kin.

La_Pier

No i jeszcze do tego niedługo po premierze Ja,robot w USA pojawią się dwa o wiele bardziej atrakcyjniejsze filmy: Krucjata Bourne'a i Catwoman. Tak więc film będzie miał bardzo trudnych do pokonania rywali i chyba ciężko będzie tej produkcji zarobić wielkie pieniądze.

La_Pier

no zależy pod jakim względem rozpatrywać atrakcyjnośc tych dwóch filmów(dla mnie krucjata bourne'a zapowiada sie bardziej niż interesująco i czekam na premiere z niecierpliwością :] ale już co do catwomen nie jestem tak przekonany)...według mnie Ja, robot zapowiada sie o wiele lepiej od już wspomnianej catwomen(ale możliwe, że to tylko moje zdanie)...a co do zarabiania kasy- to bardzo prawdopodobne, że masz racje i film ze smithem nie zarobi jej dużo(w końcu nie zawsze potencjalne "zbieracze kasy" okazują sie takimi- przykład, chociaż by "troja")...ale z drugiej strony will smith to już teraz aktor, który przyciąga do kin tłumy i z którym filmy zarabiają spora kasę(przykładów jest wiele- "dzień niepodległości", "MIB I i II", czy "bad boys II")...ale poczekamy zobaczymy :]

La_Pier

A widziałeś kedyś głupi film z Willem? Jedynie Wild Wild West lekko odstawał od normy ale reszta jest poprostu zaj...!!! Jestem Przekonany, że Will nie wpakowałby się w jakąś kaszę. Jest jednym z najlepszych aktorów. Czekam na ten film z niecierpliwością!!!

użytkownik usunięty
rumcajs129

pewnie, Bad Boys II też tylko leciutko odstawał od normy... Świetna, leciutka komedia, z wyrafinowanym humorem opartym na pomysłowym zderzeniu charakterów... Woody Allen chyba maczał w tym palce, ani chybi...
Ja, Robot może byc niezłe, Proyas za kamerą, a koleś kich raczej nie kręci. Ale chyba lepiej zwracać uwagę na twórców scenariusza, czy reżyserów, nixli aktorów, bo naprawdę można się bardzo rozczarować.
karaluch

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones