PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4313}

Jabłka Adama

Adams æbler
7,7 88 516
ocen
7,7 10 1 88516
7,2 18
ocen krytyków
Jabłka Adama
powrót do forum filmu Jabłka Adama

Adams æbler 

ocenił(a) film na 8

Jako ciekawostkę podam że film ten jest "puszczany" w duńskich szkołach jako lektura

ocenił(a) film na 9
RASMUS13

Dobra edukacja. Uważam, że wybór dobrego kina powinien znaleźć się na liście lektur obowiązkowych w Polskich szkołach.

RASMUS13

A to ciekawe, popatrz tyle lat w Danii mieszkam, tyle lat ucze się w duńskich szkołach i jeszcze nie słyszałam o czymś takim, no ale możliwe że nie miałam tego w programie, dobrze wiedzieć że coś takiego ma miejsce. No i w sumie Dania ma to do siebie że pewną formą nauczania jest puszczenie filmu na koniec tematu żeby utrwalić go sobie. pozdrawiam. ; p

ocenił(a) film na 8
ujadaczek

Mieszkamy w Midtjylland i moim dwom córkom w różnym wieku "puszczano" ten film gdy omawiano 2 tematy w szkole. Było to jakieś 4 lata temu.

ocenił(a) film na 10
RASMUS13

Żeby u nas takie filmy w szkołach puszczano :)

ocenił(a) film na 9
sundayborn

my to też oglądaliśmy na religii ^^

ocenił(a) film na 10
sundayborn

U mnie też pare lat temu na polskim w liceum nauczycielka puściła ;d.

sundayborn

u mnie w lo ogladalismy na chemii chlopca w pasiastej pizamie, a na etyce 12 gniewnych ludzi :D

RASMUS13

Pozdrawiam z lekcji religii klasy pierwszej liceum :)

paulinea

W Polsce oczywiście.

paulinea

Też to miałam ostatnio na religii. :)

ocenił(a) film na 10
RASMUS13

Super! Naprawdę świetnie, że tak jest :ehem: A w jakim wieku były dzieci? Puściłabym to może swoim na obozie :)

ocenił(a) film na 8
udkojagniece

Moje dzieci byly w wieku 14-16 lat ale ten film ogladaly rowniez 12-13 latki

ocenił(a) film na 9
RASMUS13

Teraz nienawidzę swojej szkoły jeszcze bardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones