PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443327}

Jack: Pogromca olbrzymów

Jack the Giant Slayer
6,2 43 307
ocen
6,2 10 1 43307
5,7 10
ocen krytyków
Jack: Pogromca olbrzymów
powrót do forum filmu Jack: Pogromca olbrzymów

Film bez polotu , humoru , fantazji
Efekty mało realistyczne . Studio Disneya robi talie rzeczy 3 x lepiej
Główny bohater przypomina Shwarceneggera tylko bez mięśni także wygląda jak koń.
Jak już to polecam Czarnoksięznik z OZ

mapima

film dla dzieciakow,familijny.glowny bohater w ogole nie pasowal do tego filmu.slaby film

ocenił(a) film na 8
mapima

akurat czarnoksieznik ssie chyba ze lubisz ogladac wymalowane lale w obcisłych strojach. Za to jack był swietnie zrobiony, genialna fabuła i nazwiazanie do wspołczesnych basni + genialny wyglad olbrzymów i oczywiscie niezłe efekty...a co do wygladu to nie oceniaj innych, sam dobrze mozesz byc nie lepszy/lepsza od "konia"(choc nie wiem co wtym obraźliwego konie sa bardzo piekne)

ocenił(a) film na 5
mapima

Racja jak na budżet czyli $195 000 000 mln moim zdaniem przeciętniak zresztą OZ też nie lepszy te bajki w dzisiejszych czasach są coraz nudniejsze.Ocena 5/10.

ocenił(a) film na 8
DemiaN

195 000 000 mln $ to trochę dużo. Będzie jakieś cztery razy PKB Polski (w gwoli ścisłości - liczba, którą podałeś, to 195 bilionów).

ocenił(a) film na 5
matizbrave

Na IMDb masz pokazany budżet filmu jeśli mi nie wierzysz bądź razie kupa hajsu :P tylko pomarzyć można albo wziąć się w garść i obrabować bank :D.Co ty na to robimy napad?

ocenił(a) film na 8
DemiaN

Wierzę Ci, z tym, że budżet tego filmu wynosił 195 mln $, a nie 195 000 000 mln. Jak już wspomniałem to dwie różne liczby. Nie było, nie ma i nie będzie filmu z budżetem wynoszącym blisko 200 bilionów $ (chyba, że inflacja podskoczy w zawrotnym tempie i będziemy nosić miliony w kieszeniach; ale i to nie, po prostu znowu obetną kilka zer).

ocenił(a) film na 5
matizbrave

Ano faktycznie haha ;P nie zauważyłem ale to dlatego że nie zawsze daje na końcu mln.

ocenił(a) film na 8
DemiaN

;)

ocenił(a) film na 10
DemiaN

W dzisiejszych czasach coraz nudniejsze bajki ? Akurat Jack i Oz to bajki które mają po kilkadziesiąt lat.. Są jedynie trochę inaczej zinterpretowane - odpowiadające dzisiejszym czasom.

@mapima: efekty małorealistyczne!? Serio tak twierdzisz? Bo coś nie mogę uwierzyć. Dla mnie były wręcz idealne, jedyne co zauważyłem nierealistycznego to efekt gdy Elmont skacze na spadającą łodygę fasoli po zabiciu Roedryka. Czy mógłbyś/a wskazać fragmenty gdzie widziałaś nierealistyczne efekty ? Podaj mi przykład filmu gdzie Twoim zdaniem są realistyczne takie efekty ; o

ocenił(a) film na 4
bambus002

,,Jhon Carter" - mówimy o efektach oczywiście nie o fabule , która to w Jhon Carter jest dość badziewna
Najłatwiej nierealistyczność dostrzec w ujęciach człowiek - potwór etc.
Fakt , że Carter miał budżet ok. 300 mln $
W Jack'u w ujęciach z olbrzymami , olbrzymy wyglądały trochę jak wycięte z kreskówki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones