PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443327}

Jack: Pogromca olbrzymów

Jack the Giant Slayer
6,2 43 311
ocen
6,2 10 1 43311
5,7 10
ocen krytyków
Jack: Pogromca olbrzymów
powrót do forum filmu Jack: Pogromca olbrzymów

wiekowo tak po 10 lat. co 5 minut rzucali "ku**ami" i "chu**mi", a jak na ekranie pojawiała się jakaś kobieta, to od razu było "ruchałbym ją, hehe". czego teraz tych dzieci uczą?

ocenił(a) film na 7
buldok_

:) niekoniecznie tacy młodzi, oni mogli nawet chodzić do gimnazjum, świat się rozpierdala w posadach, teraz do gimnazjów właśnie chodzą, czy zaraz wejdą ludzie którzy wyglądają jak dzieci, mają głosy jak dzieci i są dziećmi ogólnie. Jeszcze parę lat temu, 3-4 do gim wchodziły tzw. byki, a teraz znam ziomka co chodzi do 2 gim i jest niższy niż czwartoklasiści, którzy wcale nie są wysocy jak na swój wiek i takich osób jest więcej.

filip_z_

Hah, ostatnio widziałem takich z fajkami, myslałem ze to 10-latki, zdziwiłem sie jak mnie uświadomili ze są w 2 gim i mają po 15 lat ;) Może jakimś dryblasem nie jestem bo mam niecałe 180cm, i jestem od nich tylko kilka lat starszy, ale przepraszam oni mieli po 150/160 cm wzrostu :)

przemeklif

szlugi robią swoje

filip_z_

Dokładnie

buldok_

bardzo przykre...:/

buldok_

Oj, że mnie tam nie było!!

pe_23

I mnie !

ocenił(a) film na 8
None200

mnie rowniez!

ocenił(a) film na 7
buldok_

Trzeba z dziadostwem robić porządek, najpierw niezbyt grzeczne zwrócenie uwagi a jak to nie poskutkuje to za kołnierz i won z sali.

buldok_

jakby siedzieli przede mną to wziął bym za szmaty i wyrzucił w powietrze przez środek sali. 3D gwarantowane. Jack pogromca dzieciarni

marcus_fenix

chyba raczej Marcus pogromca neo kids :D

ocenił(a) film na 6
anaGirl123

Marcus Fenix - w pełnym rynsztunku - któremu neosierotki przeszkadzają podczas relaksu w kinie. :D

ocenił(a) film na 6
lumaq

Gówno widzieliście, gówno wiecie i gówno byście zrobili....

ocenił(a) film na 8
nike1711

ale oni mogą popisać tutaj mogą coś więcej! :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
marcus_fenix

a co bys zrobil jakby ci znienacka gowniarz sprzedał kose między żebra jak temu policjantowi na przystanku w warszawie??

marcus_fenix

wtedy by było 4-D nawet chyba?...

ocenił(a) film na 3
marcus_fenix

dobre:D

ocenił(a) film na 6
buldok_

Z takim dziadostwem i chamstwem to trzeba krótko. Dobrze napisał marcus_fenix... za bety takich wymoczków i aut z sali. Zapłaciłeś za bilet i masz prawo w spokoju obejrzeć seans, a obsługa kina jest zobligowana do wyrzucania delikwentów z sali za nieodpowiednie zachowanie. A najlepiej to wstać i naje*ać sęków. Jak jest taki dorosły to przyjmie liście na japę.

buldok_

to mogłaś/mogłem wstać i jebnąć takiemu chamowi to by się opamiętali

jareeecki

...a po co te emocje...?

jareeecki

takich to ja jem na śniadanie

buldok_

Pewnie za dużo Youtube ;)

Anna_Sandstorm

Raczej Redtube ;)

użytkownik usunięty
buldok_

Ja z podobnych powodów w tym roku oficjalnie zrezygnowałam z kina. Jednak 42 cale w domu ze słuchawkami to komfort.

użytkownik usunięty
buldok_

a tak trochę poważniej - mam kumpla co ma nagrane super pierdniecie na mp3 - odpala ten dźwięk w takich sytuacjach. czasami jeszcze pyta na głos klientow, czy nie maja papieru toaletowego, albo ręcznika papierowego. 100% gwarancji że zamilkną.

ocenił(a) film na 4
buldok_

Ja daję w ucho i jest spokój)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones