PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443327}

Jack: Pogromca olbrzymów

Jack the Giant Slayer
6,2 43 307
ocen
6,2 10 1 43307
5,7 10
ocen krytyków
Jack: Pogromca olbrzymów
powrót do forum filmu Jack: Pogromca olbrzymów

wpadki

ocenił(a) film na 3

film ma duzo wpadek... najbardziej mnie rozwalilo to ,ze jak byly pokazane nasze czasy to ludzie dalej nie wiedzieli o istnieniu olbrzymow.... przeciez jak samolotem sie leci to by t ozobaczyli itp :D ale dla dzieci fajny

ocenił(a) film na 6
rotanimod

Przecież to jest film Fantasy, czego Ty się spodziewałeś???

ocenił(a) film na 9
pazdzioch84

dokładnie, nie wiem jak Ci przyszło takie coś na myśl :P

ocenił(a) film na 3
Jerychoo

ale to to jzu przesada :D 1 lepszy samolot by to zobaczyl :D

ocenił(a) film na 5
rotanimod

Zobaczył. Olbrzym machnął brzozą i resztę już znamy.

ocenił(a) film na 3
Zetar

a np: zdjecia satelitarne :>

ocenił(a) film na 5
rotanimod

Przecież wiadomo, że wszystkie rządy i tak nie mówią nam wszystkiego ;P

ocenił(a) film na 3
Zetar

ha blad w filmie po prostu ;)

ocenił(a) film na 8
rotanimod

A co jeśli zamierzeniem twórców było to, że magiczna fasola rosnąc w górę, lub w dół jak to było pokazane od strony olbrzymów otwierała przejście do innego wymiaru? Ludzie przecież by o tym nie wiedzieli bo kto miał pojęcie w średniowieczu co to jest wymiar, a fasolki do naszych czasów przypuszczalnie mogły już przestać istnieć. Zalecam na przyszłość rozważenie wszystkich opcji i poszerzenie horyzontów. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
xandar12

hahaha tylko , ze w filmie nei bylo innego wymiaru ;) nawet jak olbrzym spadl to spadl na dol ;) i bylo widac , ze fasola z ziemi idzie az do ich wyspy

ocenił(a) film na 8
rotanimod

Mój drogi przyjacielu, oglądałeś może Avengers? Tam gdy Loki otwiera przejście między wymiarowe lub też teleport powstaje określona połać przejściowa przez którą wlatywały jednostki wroga, tutaj też mogło być podobnie, zauważ, że on nie spadł z drugiego końca wyspy gdzie nie było fasoli tylko zaraz obok niej.

ocenił(a) film na 3
xandar12

tylko , ze tu nikt portalu nie otwieral ;)

ocenił(a) film na 8
rotanimod

Mistrzu domyśl się o co mi mogło chodzić, ja tylko chciałem Ci zobrazować jak to mogło działać, nie koniecznie musiało być tak jak w Avengers, choć tu moge się kłócić, portal mógł być otwarty... Przez fasolkę, która mogła podziałać jak klucz do bramy ot co. Po za tym mogło chodzić o wszystko w tej sprawie, wszystko siedzi w głowie reżysera. I nie mów mi drogi panie, że to czego nie wyjaśnili w filmie nie mogło być tam użyte.

ocenił(a) film na 3
xandar12

wierzysz w to ,ze rezyser myslal np. o jakis portalach w filmie dla dzieci? :D to film dla dzieci.... dlatego w nim tyle bledow ;)

ocenił(a) film na 8
rotanimod

Otóż to sam sobie odpowiedziałeś teraz, to film dla dzieci nie takich koni jak ty czy ja (mimo to dobrze go wspominam) skoro to film dla dzieci to nie masz prawa komentować błędów, które tak na prawde nie muszą być wcale błędami, wiesz, nie rozumiem ludzi, którzy wchodzą na film o którym wiedzą, że to film dla dzieci i komentują takie banały jak nieodkrycie przez ludzi "latającej wyspy olbrzymów" więcej powagi. każdy film fantasy to kolejne uniwersum, pomyśl sobie że reżyser wymyślił sobie świat prawie idealnie podobny do naszego ale dodał do niego sobie choćby zwykłą magie, i co? Też wejdziesz na jego strone i napiszesz że mag przetrwał upadek z 300m z wieżowca, wyszedł bez szwanku i to absurd i błąd w filmie? Jak już gdzieś na tej stronie wspominałem, nie można brać na poważne filmu który mieści sie w kategorii "Fantasy" lub "Science Fiction". Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Zetar

Rozbawiło mnie to XD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
rotanimod

Ty powinieneś się leczyć a nie ogladać filmy. Jak poznasz różnicę pomiędzy gatunkami filmów to będzie jak 1/10 :D "ignorancja nie uwalnia od głupoty"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones