PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269746}

Jackass: Świry w akcji 2

Jackass: Number Two
7,0 27 665
ocen
7,0 10 1 27665
6,9 7
ocen krytyków
Jackass: Świry w akcji 2
powrót do forum filmu Jackass: Świry w akcji 2

udawane,w pełni wyreżyserowane głupiutkie żarciki,brak autentyczności i wymuszony śmiech uczestników tych zabaw sprawił iż divix po 30 minutach wylądował w koszu...pseudoluzacy z przyczepionymi sztucznymi uśmieszkami do ryjów...film został zrobiony na odpierdol
serdecznie odradzam

Ready2

Po prostu nie czujesz tego klimatu :) i raczej nie ogladales serialu ani pierwszego filmu dlatego cie to nie bawi :)

Ready2

byk wyreżyserowany? żyganie też? kulki? rany na tyłku? zastanów się

ocenił(a) film na 1
mlody969

Właśnie rany na tyłku są wyrażnie sztuczne,tak nie wyglądają świerze blizny, zresztą było widać że ta niby blizna się w jednym miejscu odklejała ::) poza tym sądzisz że kolo chciałby mieć do końca życia blizne na dupsku w kształcie pyty? zastanów się
Żygi jak najbardziej sztuczne,byki prawdziwe,ale to żaden znowu wielki wyczyn, na każdym rodeo to normalka.

Ready2

ja akurat nie widze żeby tam się coś odklejało. wiadomo, że normalny człowiek nie chciałby miec czegoś takiego do końca życia. ale oni za pierwszy film zarobili 50 mln dolarów. perspektywa takiego zarobku nieco zmienia spojrzenie na cokolwiek.

ocenił(a) film na 7
Ready2

Sztuczne to moze ma jadra ktorych nie bylo widac.. Zadne "naklejanki". Chyba nie rozumiesz iz sa oni swirami jakich mało.. Nie mysl subiektywnie, bo widac iz nie nalezysz do "przypałow" ktorzy lubia duze wygłupy..

ocenił(a) film na 7
Ready2

Hmmm. Nie zgadzam się z Tobą. Mam też wrażenie, że nie widziałeś ich wcześniejszych tak zwanych żarcików. Nie wiem, może się mylę. Ale na wszelki wypadek polecam Ci CKY, serialówkę, Viva La Bam i pierwszą część Jackassów. Luknij też na Wildboyz. Jackass 2 to przecież kwintesencja wyczynów tych popaprańców. Szkoda też, że dużo zostało z dwójki wycięte. Ale możesz sobie pooglądać wycięte sceny na youtube. Ja tam uważam, że zrobili kawał dobrej roboty. Tym bardziej, że śledziałm ich poczynania od początku, kiedy to Brandon miał jeszcze włosy, Bam był blondynem, a Ehren jeszcze miał wszystkie zęby!!!
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 5
Wera_9

... a Dave miał jeszcze dwa jądra ;)
Ja od siebie powiem tylko tyle - number 2 jest zajebisty! Jak dla mnie o wiele lepszy od jedynki.

ocenił(a) film na 7
Semprini

Zgadzam się z tobą w 100%!!! I zupełnie zapomniałam o jądrach pana Englanda :p Pozdrawiam!!!

Ready2

Zgadzam się z Tobą! Też odniosłem wrażenie, że (no może nie wszystkie, ale) część numerów była wyreżyserowana! Widziałem Jackassa the movie, vol 2 vol 3, CKY - 3 pierwsze części. W tamtym to nie wyglądało na wyreżyserowane, ale w tym najnowszym i owszem... Niestety...

Bartek_3

ale co to w ogóle znaczy wyreżyserowany?? przecież to wiadomo że oni najpierw wymyślają numery a potem je robią. przecież tak z pietruchy by nie wytrzasnęli maszyny bijącej przez ścianę ani grubej baby skaczącej na wee mana

ocenił(a) film na 10
Ready2

bo nie czaisz klimatu, South Park też Ci się nie podoba? Simpsonowie też? idz pooglądaj sobie Klan albo inne polskie serialowe paści, ja się uśmialem przy wszystkich dowcipach tylko 2 albo 3 wywarły na mnie lekkie obrzydzenie ale ja mam bardzo słaby żołądek, chlopaki się ostro napracowali i daje im 10 na 10

Ready2

litości!!! nie oglądaj Jackass!!! strasznie cie ten film podnieca i boisz się o tym napisać ty ...
pozdro666

ocenił(a) film na 10
Ready2

Jak dla mnie własnie ich smiech jest najbardziej naturalny, oni się poprostu śmieją sami z siebie. Nie uważam że jest to wymuszane.

Zalezy co kto lubi, o gustach się nie dyskutuje. Jak dla mnie większą żenadą są teksańskie masakry piłą czy tym podobne horrory.

Ja się usmiałam oglądając jackass :)

ocenił(a) film na 10
Ready2

Jak dla mnie własnie ich smiech jest najbardziej naturalny, oni się poprostu śmieją sami z siebie. Nie uważam że jest to wymuszane.

Zalezy co kto lubi, o gustach się nie dyskutuje. Jak dla mnie większą żenadą są teksańskie masakry piłą czy tym podobne horrory.

Ja się usmiałam oglądając jackass :)

leaa_2

Ja się śmiałem , wg mnie najlspzy numer w filmie to ten z "numer w numerze" z talibem, gdzie Ehren myślał, że wkręca taksówkarza, a sam został wkręcony. Piękne :-)

Ready2

hmm no ok kazdy ma inne postrzeganie co do tego filmu.. tylko czemu zawsze musza pisac "Jimmy Knoxwille" a "Johnny Knoxville" zawsze tak jest

joyq

lekka poprawka: "Jimmy Knoxwille" a nie* "Johnny Knoxville"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones