PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269746}

Jackass: Świry w akcji 2

Jackass: Number Two
7,0 27 666
ocen
7,0 10 1 27666
6,9 7
ocen krytyków
Jackass: Świry w akcji 2
powrót do forum filmu Jackass: Świry w akcji 2

Wpisujcie swoje ulubione sceny. Moim zdaniem najlepsza była akcja Terrorysta i numer Steva-O z plakatów który widac powyżej.

Ogólnie widać że chłopaki coraz częsciej poruszają zagadnienia genitalne. Fakt nie mogą ciagle robic tych samych numerów. Muszą wymyślać coś nowego, jeszcze bardziej głupszego. I bardzo dobrze, muszą się rozwijać.

W każdym bądź razie jeśli nie jestś uprzedzonym, niepotrafiącym się pośmiać, zwolennikiem el-kaczo el-prezidento to jak najbardziej polcam ten film. Można go nawet obejrzeć z dziewczyną ale ostrzegam, zależy od kobiety. Jedna będzie się śmiała razem z Tobą a inna może zerwać znajomość ze względu że "musisz być głupi że Cie to śmieszy"

Naprawde dobre kino ! Polecam Tomasz Baczek !

ocenił(a) film na 5
Tomasz_Baczek

Jestem dziewszyną i Jackass mnie śmieszy i to bardzo :P Po prosu kocham tych debili :D
A ulubione numery? Terror taxi, Walentynka, podmiana Phila na Prestona (zajebista byłą reakcja Ape :D)no i ending (super choreografia :D)... ogólnie cały film jest zajebisty ;)

ocenił(a) film na 5
Semprini

* Dziewczyną, nie dziewszyną :P

Tomasz_Baczek

jakoś mi sie spodobała scena z rodeo na wężu strażacki (niema to jak siła odrzutu), wydaje mi sie że wąż był berdziej dynamiczny od symulatorta rodeo na byku

motyw z arabem oczywiście też wmiata, choć te łoniaki mnie nie porażają bo to tak jakby standardowy obrzydliwy numer jackassowców

Bonus

Apropos ujeżdżania węża strażackiego - dave england, który to robi, stracił już jedno jądro (nie wiem jak)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones