PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269746}

Jackass: Świry w akcji 2

Jackass: Number Two
7,0 27 665
ocen
7,0 10 1 27665
6,9 7
ocen krytyków
Jackass: Świry w akcji 2
powrót do forum filmu Jackass: Świry w akcji 2

Z przykrością stwierdzam, że chłopcy zaczeli kręcić pod publikę. Ich stare numery (chociażby wszystkie Cky) były naprawdę wyczesane. Teraz większość jest wyreżyserowana. Nawet salwy śmiechu, tak jak ktoś już wspomniał, też są udawane. Przykro, bo myślałam, że powrót chłopców będzie udany, jednak zawiodłam się. Numery robione są na siłę, choć przyznam, że kilka było jednak fajnych. Byki z początku filmu są jak najbardziej "zrobione". Większość niestety jest już robiona na siłę. Szkoda, byłam ich wielką fanką, jednak chłopcy się zestarzeli widać i brak im już pomysłów na autentyczne zagrania. Shame...

ocenił(a) film na 10
lorelai_x

Szkoda, ze sie nie znasz i gadasz brednie. To ze pewne numery nosza w sobie znamiona rezyserii to nic. Przeciez to film kinowy a nie kolejny epizod telewizyjnego Jackassa. Byki gonia ich naprawde i naprawde ich boda a to ze sceneria jest zaplanowana to powtarzam jedynie na PLUS.

Ta czesc jest zdecydowanie lepsza od jedynki. Naprawde mozna sie ubawic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones