PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269746}

Jackass: Świry w akcji 2

Jackass: Number Two
7,0 27 655
ocen
7,0 10 1 27655
6,9 7
ocen krytyków
Jackass: Świry w akcji 2
powrót do forum filmu Jackass: Świry w akcji 2

Taksówka

ocenił(a) film na 7

Numer z taksówką i terrorystą był mocny!!! :D

ocenił(a) film na 9
boolion

+ bitwa na piłki lekarskie w ciemności.
:D
<3

ocenił(a) film na 8
happy_mind

Mi podobał się jeszcze ten numer z diabłem :D

użytkownik usunięty
Silent77

taa, diabeł i terrorysta najlepsze akcje xD ale niektóre rzeczy były głupie(nie wiem jakiego słowa użyć bo cały film jest głupi;p), ci goście są naprawdę poj*bani xD

ocenił(a) film na 1
boolion

Mi tylko ten właśnie numer się podobał.

boolion

nr z taxi dość oryginalny _ szczególnie jeśli chodzi o pomysł zrobienia brody:)
natomiast nr z koniem obrzydliwy, masakraaaaa

ocenił(a) film na 9
Karinka_fw

najobrzydliwsza była maska gazowa, to jedyny numer, którego nie mogłam obejrzeć

kociara_4

Koń gorszy ale maska gazowa też dała popalić mi jako widzowi - fujjjjjjjjjj w zasadzie oba numery są obrzydliwe beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ocenił(a) film na 9
Karinka_fw

Ale w ogóle konie były piękne. A z dwojga złego wolałabym napić się końskiej spermy niż zjeść końskie łajno, jak Dave, nawet jak by mi zapłacili 200$ - przy tym numerze też miałam torsje. Bleeeeeeeeeeeeee............................

kociara_4

taaa konie piękne jak malowane ale żadne ich odchody czy tam wydzieliny nie wskazane do spożycia przez człowieka tak myślałam a tu zdziwkooooooo jednak można............. uuuu beeee fujjjj ludzie czasem gorzej niż zwierzęta oczywiście nie wszyscy 'również miałam torsje

ocenił(a) film na 9
Karinka_fw

Za to dla równowagi mogłyśmy sobie pooglądać Johnnego Knoxvilla przecudnej urody.

kociara_4

no można oko zawiesić:))) ogólnie film powala ale jak koleżanka dobrze zauważyła trzeba patrzeć na wszystko:) pozd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones