PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269746}

Jackass: Świry w akcji 2

Jackass: Number Two
7,0 27 665
ocen
7,0 10 1 27665
6,9 7
ocen krytyków
Jackass: Świry w akcji 2
powrót do forum filmu Jackass: Świry w akcji 2

4 lata temu to było naprawde COŚ! Ale teraz chyba sie troche przejadlo, nie wiem czy sa w stanie wymyslec cos lepszego od poprzednich numerow (i nie chodzi mi tu zeby ktos kipnal na planie).

ocenił(a) film na 8
Mongoose

Osobiście do dziś bawią mnie stare odcinki Jackass i uważam, że nie muszą wymyślać czegoś orginalnego i wyszukanego, żeby było śmiesznie. Po prostu fajnie będzie zobaczyć ich znowu nieważne w jakich numerach :) Uwielbiam tych gości za ich poczucie humoru i jestem przekonany, że rozbawią mnie do łez czego i Tobie życzę ;)

Kedzior_

mi sie nie przejadl jeszcze :), sadzilem ze programy ala jackass umra a tu jeszcze zyja - wystarczy popatrzec na DUDESONS do promocji pomogl im Bam i Pan-o :)

ocenił(a) film na 10
D1RT

No co ty :P ja ciągle oglądam powtórki jackassa i nadal bawią mnie tak jak za pierwszym razem a na zwiastunie myślałem, że pęknę ze śmiechu tak więc wątpię aby ich numery po latach przestały bawić

Mongoose

Witam s_i_t_o.
Podaj jak możesz swoje dane kontaktowe u mnie na blogu lub numer gg tutaj. Mam pewną sprawę związaną z filmem "Predator"

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Mongoose

nic sie nie przejadlo ta czesc jackassa jest wedlog mnie najlepsza a wiec sa w stanie wymyslic jeszcze cos lepszego czekam na number three! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones