PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=73}
7,4 80 995
ocen
7,4 10 1 80995
7,5 32
oceny krytyków
Jackie Brown
powrót do forum filmu Jackie Brown

Te słowa, które wypowiada Ordell do Louisa idealnie odzwierciedlają obecną ( i tamtejszą
zresztą też) sytuację De Niro.
Co do filmu to naprawdę fajny, rozkręcał się powoli, ale ogólnie mam bardzo pozytywne
odczucia.

Otakushonen

cóż trudno się nie zgodzić, wyjątkowo słaba rola De Niro

Otakushonen

De Niro idealnie dopasował się do poziomu filmu:
Badziewny film - badziewna rola.

Dziadek_bez_dowodu

to jaki film według ciebie jest OK?
co do Louisa tak to jest jak się jara zioło od samego rana

ocenił(a) film na 8
Dziadek_bez_dowodu

Chyba sobie żartujecie.
De Niro zagrał w tym filmie nieziemsko.
Jeżeli nie wyłapaliście, że on MIAŁ zagrać kompletnego patałacha to obejrzyjcie film jeszcze raz dokładnie.

ocenił(a) film na 10
Masster_Flamasster

Właśnie, moim zdaniem to on zagrał w tym filmie najlepiej, a gra aktorska to chyba najmocniejsza strona tego dobrego filmu. Jedyne do czego się przyczepię, to nudny początek, film mógłby spokojnie trwać 2 zamiast 2,5h.

ocenił(a) film na 8
Dziadek_bez_dowodu

Dziewiąte wrota 3/10 (ulubiony) <brawo>

ocenił(a) film na 8
Dziadek_bez_dowodu

Nie zgadzam sie w 100%. De niro byl tak smieszny w tym filmie! hahahah Te miny!! <3 LOVE

ocenił(a) film na 8
Otakushonen

Wg mnie De Niro zagrał bardzo dobrze przygłupa. :)

grupio

Dokładnie

użytkownik usunięty
Otakushonen

De Niro dobrze się spisał 8/10 dla niego

Otakushonen

brednie

ocenił(a) film na 6
einhander

@Otakushonen
Zgadzam się co do De Niro, co do filmu to mam wrażenie, jakby rozkręcał się bardzo powoli aż do ostatniej minuty, ale ostatecznie się nie rozkręcił w ogóle.

ocenił(a) film na 7
LeboLebo88

Narzekasz, bardzo fajny film.

Otakushonen

Mi De Niro kompletnie nie pasował do roli takiego głupowatego niedorajdy, nie po Chłopcach z Ferajny i Kasynie... "His ass used to be beautiful", ale jeszcze przed rolą w Jackie Brown. To chyba moje jedyne poważne zastrzeżenie co do obsady w filmach Tarantino, bo zazwyczaj jest genialna, nie wiem jak podoba się to większości, moje odczucie jest takie, że wypadł żałośnie jako aktor, chociaż nie zagrał źle.

ocenił(a) film na 6
whiterussian

Narzekam, bardzo całkiem fajny filmy. Jak na Tarantino może być. :)

ocenił(a) film na 6
whiterussian

I dlatego właśnie DeNiro jest super aktorem ponieważ wywołał dużo emocji u Was tą rolą
Takie zadanie aktora potrafić zagrać każdego :-)

ocenił(a) film na 9
whiterussian

nie wiem czemu ale mi nigdy De Niro nie pasował do roli twardzieli, w ogóle wszystkie te role, w których wciela się właśnie w takich twardzieli, gra, moim zdaniem, mocno nieprzekonująco, jakby na siłę chciał być "straszny". za to w roli znerwicowanego, przygłupiego tchórza wypadł rewelacyjnie :D

ocenił(a) film na 8
Otakushonen

Nie zgadzam się z Twoja opinią.
Robert De Niro zagrał na bardzo wysokim poziomie.
Ba, zagrał aż tak dobrze i wiarygodnie, że wielu ocenia go pod kątem postaci, w którą się wcielił...

maciek.wp

zgadzam się, zagrał wrecz perfekcyjnie znerwicowanego niedorajde

ocenił(a) film na 9
Otakushonen

Genialna rola Roberta De Niro. Jak już ktoś nie gra roli kozaka, to zaraz musi być, że kiepsko poszło. Przypominał mi trochę tą rolą Lewego - postać graną przez Pacino w "Donnie Brasco". To tylko świadczy o uniwersalności, nie za każdym razem trzeba grać twardziela, który jest głównodowodzącym.

Otakushonen

i odczuwam, że podwójne znaczenie tych słów było zamierzone

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones