PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733211}

Jak Bóg da

Se Dio Vuole
7,0 14 529
ocen
7,0 10 1 14529
5,0 3
oceny krytyków
Jak Bóg da
powrót do forum filmu Jak Bóg da

Bardzo polecam

ocenił(a) film na 9

Film, jakich coraz mniej. Zabawny i madry. Bez epatowania seksem, czy agresja. Nie tylko dla wierzacych.

bongos13

Czy chodzi Ci o to, że "nie tylko dla wyznajacych jakąś religię"?, bo dla mnie wiara nie łączy się z religia, a dopytuje bo zastanawiam się czy warto się wybrać, czy bardzo tendencyjny religijnie? Nie ublizajac nikomu wyznającemu cokolowiek

ocenił(a) film na 10
utopistka_filmweb

Nie jest tendencyjny religijnie. Intryga i spór filmu ma wymiar społeczny, obyczajowy, sam kwestia wiary zaproponowana jest bardzo ładnie (nie chcę spojlerować).

ocenił(a) film na 8
Fafikator

Zgadzam się z tym. Film dla każdego, niezależnie od światopoglądu. Bardzo spodobało mi się to, że nie ma tu humoru wulgarnego, prostackiego a mimo to widzowie śmieją się przez większość seansu. Nie znajdziemy tu też "łopatologii" religijnej obecnej w produkcjach protestanckich. Jest lekko, dowcipnie i przewrotnie :)

ocenił(a) film na 7
alicja_p_filmweb

Zgadzam sie. Film nikogo nie nawraxa, a jest lekki, zwraca tez uwage na uniwersalne wartosci jak szacunek, milosc, wartosci rodzinne i na to, by pozwalac swoim bliskim na podejmowanie wlasnych decyzji i kochac ich takimi jacy sa :-)

ocenił(a) film na 7
monika220

Dalam 7, bo film dobry.

alicja_p_filmweb

Lopatologia protestancka? Nie zgodzę się. Nie ma tu katolicyzmu. Jest katolicki ksiądz. Nie ma tu w ogóle instytucji kościoła. Jest człowiek i Bóg. Jest wiara, pismo Święte. Nie ma biskupów, doktryn, złota i nienawiści do innego. Ze to typowo katolickie można tylko się oszukiwać.

big_be

Ze to typowo katolickie można tylko się oszukiwać"?

ocenił(a) film na 7
bongos13

ciągle się szczypałam nie wierząc, że to jest film prod.włoskiej, oglądało się jak lekkie i przyjemne kino francuskie, poszli w dobrą stronę ;-P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones