Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 0:00

Zobacz Jak feniks zwiastun

Film

Rising Phoenix

2020 1 godz. 45 min.
8,0 186
ocen
8,0 10 1 186
192
chce zobaczyć
{"id":"857517","linkUrl":"/film/Jak+feniks-2020-857517","alt":"Jak feniks","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/75/17/857517/7927975.2.jpg"}
Wybitni sportowcy, aktywiści i organizatorzy paraolimpiady zastanawiają się, jak wpłynęli na postrzeganie niepełnosprawności, różnorodności i doskonałości na świecie.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Jak feniks
Jak feniks (2020) Zwiastun nr 1 (polski) 1:56
Jak feniks
Jak feniks (2020) Teledysk Toni Hickman, Georgetragic, Keith Jones i Daniel Pemberton - Rising Phoenix 4:10
Jak feniks | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2020 | Film "Jak feniks" opowiada wyjątkową historię Paraolimpiady, zrodzonej na gruzach II Wojny Światowej i będącej dzisiaj trzecim co do wielkości wydarzeniem sportowym na świecie. Igrzyska paraolimpijskie zapoczątkowały globalny ruch, który zmienia sposób, w jaki świat postrzega niepełnosprawność, różnorodność i ludzki potencjał.  W filmie pojawiają się sportowcy, tacy jak: Bebe Vio (Włochy), [person=2537615]Ellie Cole[/person] (Australia), Jean-Baptiste Alaize (Francja), [person=2035441]Matt Stutzman[/person] (Stany Zjednoczone), [person=2628907]Jonnie Peacock[/person] (Wielka Brytania), Cui Zhe (Chiny), Ryley Batt (Australia), Ntando Mahlangu (RPA) i Tatyana McFadden (Stany Zjednoczone).

"Jak feniks" opowiada wyjątkową historię Paraolimpiady, zrodzonej na gruzach II Wojny Światowej i będącej dzisiaj trzecim co do wielkości wydarzeniem sportowym na świecie. Igrzyska paraolimpijskie zapoczątkowały globalny ruch, który zmienia sposób, w jaki świat postrzega niepełnosprawność, różnorodność i ludzki potencjał.  W filmie"Jak feniks" opowiada wyjątkową historię Paraolimpiady, zrodzonej na gruzach II Wojny Światowej i będącej dzisiaj trzecim co do wielkości wydarzeniem sportowym na świecie. Igrzyska paraolimpijskie zapoczątkowały globalny ruch, który zmienia sposób, w jaki świat postrzega niepełnosprawność, różnorodność i ludzki potencjał.  W filmie pojawiają się sportowcy, tacy jak: Bebe Vio (Włochy), Ellie Cole (Australia), Jean-Baptiste Alaize (Francja), Matt Stutzman (Stany Zjednoczone), Jonnie Peacock (Wielka Brytania), Cui Zhe (Chiny), Ryley Batt (Australia), Ntando Mahlangu (RPA) i Tatyana McFadden (Stany Zjednoczone).

studio
Passion Pictures
tytuł oryg.
Rising Phoenix
inne tytuły
Jak feniks Polska
Harder Than You Think (tytuł roboczy) Wielka Brytania
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Piękny film. Łzy kilka razy w trakcie seansu.

  pio73 ocenił(a) film na 9

  Jak już napisałem w ocenie filmu - zasługuje na coś pomiędzy 8, a 10/10. W rezultacie 9/10. Można pomyśleć, że to zwykły dokument, a ile emocji. Emocje, jakbym oglądał najlepszy dramat. Może dlatego, że te historie są dramatyczne.

  4
  • Znakomity, kolejny dokument Netflixa który chce zmieniać świat.

   mt_jr ocenił(a) film na 7

   Netflix znowu to zrobił. Po znakomitym “Ikarze” czy kontrowersyjnych “The Game Changers” przygotował kolejny film, który dzięki swojej formie chce zmieniać świat. Z premierą w terminie (przełożonych) Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio nowy dokument ... więcej

   • Polecam

    Amiga1240

    Dobrze pokazuje jak maja gorzej ci ludzie a sie nie poddaja