Oceny filmwebu i jego "wielkich" krytyków jak zwykle nie zawiodły - dno i sześć metrów mułu to mało powiedziane. Bardzo dobry film, pomijając już kwestię samej fabuły, naprawdę świetne zdjęcia! Takie momenty jak chociażby ujęcia nakręcone w Gdańsku na starym stadionie Lechii przy ul. Traugutta, coś pięknego!
Sam klimat lat 90-tych, samochody, ubrania, wystrój mieszkań po prostu super! Nawet gra aktorska na bardzo wysokim poziomie (wykluczając pojedyńcze przypadki jak Pani Wieniawa :)
Podsumowując - obejrzycie ten film bo naprawdę warto. Na tym portalu, który swoją drogą stał się już bardziej tanią płatną reklamą aniżeli dobrym recenzetem filmowy zobaczycie wiele polskich szrotów ocenionych zdecydowanie wyżej.