PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6531}
7,9 278 679
ocen
7,9 10 1 278679
7,4 18
ocen krytyków
Jak rozpętałem drugą wojnę światową
powrót do forum filmu Jak rozpętałem drugą wojnę światową

to chyba zwymiotuje i to jeszcze w kolorze. Ten film jest ok nawet śmieszny tylko błagam ile razy można go oglądać w TV?

ocenił(a) film na 10
lubie_tulipany1

a mi to nie przeszkadza mogę to godzinami oglądać bo to zajebista komedia i uwielbiam Kociniaka. Zajebiste komedie takie jak : jak rozpętałem, sami swoi, nie ma mocnych, kochaj albo rzuć, alternatywy 4, janosik, kogel mogel, galimatias czyli kogel mogel 2 nigdy nie nudzą.

ocenił(a) film na 9
lubie_tulipany1

Najlepsze to te bajeczki na Disney Channel prawda ? -.-

ocenił(a) film na 6
LadyArwen

No co ty? Najlepsze sa filmy z kanalu xxx. Te mozna ogladac do bolu.pozdr

lubie_tulipany1

Raaaany, mam to samo z pancernymi! Kiedyś nawet to lubiłam, ale ostatnio na wszystkich polskich kanałach leci tylko to plus tysiąc powtórek "Znachora". Ludzie, litości..

ocenił(a) film na 10
Seifenblase

z Pancernymi to faktycznie przesadzają! w kółko leci przynajmniej na 4 kanałach :/ a co do Dolasa to obejrzeć raz na pół roku wg mnie nie zaszkodzi ;)

ocenił(a) film na 9
lubie_tulipany1

Wiesz co ? Właśnie zmieniłem ocenę z 8 na 9. A dlaczego ? Powiedziałem sobie, że jeżeli po kilkukrotnym obejrzeniu jakiegoś filmu, moje odczucia pozytywne co do niego nie zmieniają się, muszę dać minimum ocenę 9. Za scenariusz, za mistrzostwo Kociniaka i humor, dożywotnia pamięć.

ocenił(a) film na 10
chemas

zgadzam się z tobą, Kociniak zagrał tam zajebiście ale dla mnie zawsze już będzie Murgrabią.

ocenił(a) film na 9
kinomanka_13

Tyż prowda :)

ocenił(a) film na 10
chemas

mi się nigdy nie znudzi jak rozpętałem, mogą puszczać ile chcą, bo dla Kociniaka, Starosteckiej, Jędryki, Karewicza, Grynia oglądam ten film bardziej ze wzglęu na Kociniaka i Starostecką.

ocenił(a) film na 10
lubie_tulipany1

Zawsze masz pilota! Ja dodatkowo oglądam od czasu do czasu do dvd

lubie_tulipany1

też jestem na nie,jeżeli chodzi o ten film,jak również jeżeli chodzi o pancernych...ileż można sie pytam?

mala_ja_filmweb

o jeden dzień dłużej niż Kevina ^^

klaudia1713

mnie on się nigdy nie znudzi :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones