PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6531}
7,9 278 644
oceny
7,9 10 1 278644
7,4 18
ocen krytyków
Jak rozpętałem drugą wojnę światową
powrót do forum filmu Jak rozpętałem drugą wojnę światową

Nie podobało mi się

ocenił(a) film na 3

Obejrzałem narazie tylko pierwszą część i strasznie się zawiodłem. Jak zobaczę kolejne wystawię ocenę. Nie mam zamiaru wdawać się w żadne dyskusje z "wielkimi znawcami". Filmy oceniam subiektywnie i to tylko i wyłącznie moja sprawa co mi się podoba a co nie. Także odrazu mówię, że nie odpowiem na chamskie pytania czy teksty typu "nie znasz się", "nie zrozumiałeś filmu". Jeśli ktoś chce kulturalnie podyskutować, nie widzę problemu.

ocenił(a) film na 10
_ARMIN_

Wiesz nikt cię tu nie zastrzeli za wypowiedź, twoja sprawa. Może druga część cię bardziej rozbawi ale watpię. Ja uważam ten film za jedną z najgenialniejszych komedii jakie powstały w naszym kraju i w ogóle na świecie. Tak czy inaczej szanuję kogoś kto... no właśnie nie napisałeś dlaczego ci się nie podobał?

ocenił(a) film na 3
pionas666

Poprostu humor zawarty w filmie mi nie pasuje. Teksty i żarty wcale mnie nie bawiły.

_ARMIN_

jeżeli nie podobał ci sie najlepszy polski film to gon sie frajerze

_ARMIN_

najlepsze teksty typy:"lubił ogródek i chodował żywopłot to mysmy natkali tam stalowego drutu iiiiiiiiiiiii...'hehe

ocenił(a) film na 9
_ARMIN_

Oglądnij Avatar i te inne gówna

_ARMIN_

Film pojawia się co pół roku na jakimś kanale, co może "lekko" wkurzyć, ale sam film moim zdaniem jest bardzo dobry i nadal mnie bawi, mimo upływu lat i wielokrotnego obejrzenia. Cóż, możliwe, że film nie ubawi wszystkich, ale lepiej zobaczyć go nawet 5 razy niż raz jakąś głupawą komedyjkę. Jeden z najlepszych polskich filmów.

ocenił(a) film na 3
_ARMIN_

Obejrzałem część drugą i muszę przyznać, że przypadła mi do gustu dużo bardziej niż perwsza. Oceniłbym ją na 6. Rewelacji nie było i denerwowało mnie trochę sytuacji ale ogólnie nie było źle.

ocenił(a) film na 10
_ARMIN_

ten film można oglądać wiele razy i nigdy się nie nudzi.Jedna z najlepszych komedii polskich kultowa ale każdy ma inne poczucie humoru

ocenił(a) film na 8
_ARMIN_

Mój znajomy, Polak lat 28, oglądał ten film wczoraj po raz pierwszy (w tv). Ja oglądam to regularnie od dziecka, jak mam okazję. I on uważał że film jest mało śmieszny. Zaczęliśmy rozmawiać w trakcie projekcji i okazało się, że on nie załapał konwencji, nie zrozumiał o co chodzi w postaci Dolasa, ogólnie nie nadążał za tempem akcji itd.
Może spróbuj obejrzeć ten film z kimś, kogo śmieszy, to - być może - bardziej Ci się spodoba?
(u mnie też tak było przy paru filmach, m.in. przy filmie "Pi", który z odpowiednim komentarzem stał się dla mnie jednym z ulubionych)

ocenił(a) film na 9
_ARMIN_

ja mogę oglądać ten film sto razy ( choćby na wszystkie święta jakie mamy w Polsce) i nadal mnie będzie bawił...czego akurat nie można powiedzieć o dzisiejszych polskich komediach ,na żywca kopiowanych z amerykańskich.Kiedyś polscy reżyserzy mieli jednak lepsze a przede wszystkim własne pomysły na dobre kino..."Jak rozpętałem..." , "Seksmisja" czy "Sami swoi" są niepowtarzalnym i niedoścignionym żródłem rozrywki...nawet "Kogel-mogel" jest dla mnie lepszy niż np. "Ciacho" ...

ocenił(a) film na 3
_ARMIN_

Obejrzałem trójeczkę. Względnie dobra, ale i tak jakoś mnie to nie śmieszy. Ogólna ocena: 4/10.

ocenił(a) film na 7
_ARMIN_

Mnie też podobnie nie za bardzo śmieszy ten film, uważam że na świecie i w Polsce są jednak lepsza komedie, ta jakoś mnie nie przekonuje jak np. te od Barei. 6/10

ocenił(a) film na 8
_ARMIN_

Mówicie ze nie podoba wam się ten film proszę podajcie nazwy filmów które według was są śmieszne

ocenił(a) film na 3
DisneyPC

Nie przepadam w sumie za komediami, ale proszę, oto niektóre z nich, które mi się podobały:
Trylogia "Powrót do przyszłości"
"Opona"
"Zieloni Rzeźnicy"
"Mistrz kierownicy ucieka"
"Ale jazda!"
"Borat"
Tyle tak na szybko.

ocenił(a) film na 7
DisneyPC

Z polskich np. wszystko od Barei; dorzucam jeszcze "Seksmisję".

ocenił(a) film na 9
_ARMIN_

Według mnie pierwsza jest najlepsza ze wszystkich części, więc reszty nie masz już co oglądać, ale może się mylę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones