PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494774}

Jak ukraść Księżyc

Despicable Me
7,4 133 516
ocen
7,4 10 1 133516
6,9 18
ocen krytyków
Jak ukraść Księżyc
powrót do forum filmu Jak ukraść Księżyc

Wg mnie brzmi lepiej :-) Apeluję o rychłą zmianę :-)

ocenił(a) film na 9
moonster

"Jam nikczemny", super! Bardzo trafne i co ważne: zachowuje sens angielskiego tłumaczenia. Popieram :)

ocenił(a) film na 8
DPlonski

Napisałem nawet maila z tą propozycją do United International Pictures :P Czasu do premiery jeszcze dużo, także szansa jest :-)

Dzięki za poparcie :-)

moonster

Popieram tą zmianę świetny tytuł "Jam nikczemny":D

rybkasia

Napiszmy e-maila do dystr.żeby zmienili tytuł...

moonster

GIT! Ten tytuł jest rewelacyjny, dużo lepszy od tego zaproponowanego przez dystrybutora.

ocenił(a) film na 6
moonster

Jestem z Tobą w 200% aby zmienić Tytuł bo:


"Jak ukraść księżyc" , to już wiemy jak zrobić,
pokazano to w "O dwóch takich co ukradli księżyc"

Tytuł w gule nie trafiony,
a co jeśli w drugiej części będzie chciał ukraść słońce, albo wenus, czy Jowisza ???

I co to będzie "Jak ukraść księżyc 2"
Opis. Gru tym razem postania ukraść xxx...
Ale to już nie będzie księżyc !

Dystrybutor szykuje takie G...no jak :Die Hard,
- Hej w tym filmie akcja dzieje się w wieżowcu nazwijmy to "Szklana Pułapka"...
A to że druga część była na lotnisku, trzecia i czwarta też nie miały nic wspólnego ze "szkłem" to Ch....j

To tak jak nazwać "Pinky i Mózg" tylko po tym co robili w pierwszym odcinku, czyli nie wiem
"jak podbić świat przez xxx" nawet jeśli w 99 pozostałych odcinkach mieli 98 innych sposobach.
..

"Jam nikczemny" - Super Tłumaczenie, nareszcie tytuł by wskazywał na Bohatera, już od razu mówił o "skłonnościach" tak jak w oryginalnym tytule !!!
A nie to co chce zrobić w pierwszej części...

MAVIS

podobnie było z "Home Alone", wymyslili "Kevin sam w doumu" i "Kevin sam w Nowym Jorku" przy "Home Alone 2", ale jak w trójce zrobili innego bohatera, to... pojawił się problem... i wymyślili genialny tytuł "Sam domu po raz trzeci" XD, a jak 4-ka znowu była z Kevin'em, to zrobili "Kevin sam w domu 4" (a gdzie 2 i 3, heh).

MAVIS

jak w reklamie minionki rozrabiają 2 było kiedyś zamierzał ukraść księżyc.czy się zmienił?gru parę razy mówił nie,ale się zmienił po poznaniu nowej kobiety

moonster

Popieram akcję całym sercem, zwłaszcza że "nikczemny" to takie urocze słowo jest ;D

ocenił(a) film na 6
moonster

A może ktoś napisze wzór takiego e-majla do dystrybutora wraz z adresem, żeby każdy zainteresowany mógł wysłać kopie ?
Zalejemy ich mailami

MAVIS

Bardzo dobre tłumaczenie.
Gratuluje. :)

ocenił(a) film na 7
Rdk89

POPIERAM W 100%!

ocenił(a) film na 8
MAVIS

Problem w tym, że Universal International Pictures Polska, który jest dystrybutorem filmu w Polsce, jest oddziałem dosyć skromnym. Na maila nie dostałem odpowiedzi, także podejrzewam, że jakiekolwiek apele do nich nie trafiają...

moonster

Genialne, powinieneś wymyślać polskie tytuły do filmów.

Kazioo

Wreszcie ktoś wymyślił tytuł, który odnosi się do tytułu oryginalnego. "Jak ukraść księżyc" ?!?! Jak to zobaczyłam, to nie mogłam uwierzyć, że ktoś nadał temu filmowi tak banalny tytuł. Bajka jest naprawdę świetna, z przesłaniem. Polecam każdemu! :)

moonster

Nie zgadzam się. Tytuł "jak ukraść księżyc" jest marny i nietrafiony, ale "Jam nikczemny" nikogo nie przyciągnie do kina, a nawet parę osób odstręczy. Postaraj się wymyślić tytuł bardziej chwytliwy.

moonster

Popieram. Dobry tytuł. To kolejny tytuł który by mi prawie umknął, bo polski dystrybutor totalnie pozmieniał tytuł. Jacyś analfabeci pracują jako tłumacze czy co?

moonster

Głupcy, ależ to chodzi o autoreklamę opartą na skojarzeniach politycznych.

ocenił(a) film na 1
moonster

Nie najgorszy ten twój tytuł chociaż ja bym go troszkę zmodyfikował, co byś powiedział na "Nikczemny JA" "Jam Nikczemnik" albo po prostu "Tata Nikczemnik" ?

moonster

Fajny tytuł ;)
Ten oficjalny to w ogóle nietrafiony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones