PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494774}

Jak ukraść Księżyc

Despicable Me
7,4 133 523
oceny
7,4 10 1 133523
6,9 18
ocen krytyków
Jak ukraść Księżyc
powrót do forum filmu Jak ukraść Księżyc

noooooo

ocenił(a) film na 8

Jestem pod wrażeniem, świetne efekty 3D (nie to co Avatar), komizm i Minionki. Bajki znowu zaczynają zachwycać. Trochę za bardzo "wiadomy" koniec. Gdyby usunęli tą nudną animacje i wymyślili coś nowego...

A.N.T.M

przepraszam bardzo, ale porównywanie tej (marnej swoją drogą) animacji do Avatara, na niekorzyść tego drugiego jest naprawdę porażką. jak dla mnie kolejna bajka produkowana w 3D, która z powodzeniem mogłab być wyświetlana jedynie w 2D. jak dla mnie nie widzę tam nigdzie naprawde dobrego 3D... żal, wyprztykali sie w zwiastunie.

ocenił(a) film na 7
marion7571

Oglądałaś film? A pamiętasz scenę na kolejce górskiej? No to tam była okazja do rewelacyjnego 3D.

ocenił(a) film na 8
marion7571

dlatego piszę "świetne" , nie "arcyświetne"

ocenił(a) film na 9
marion7571

a co według Ciebie znaczy "dobre 3D" ?? :D

ocenił(a) film na 7
A.N.T.M

Nie uważam by efekty były jakieś super hiper mocne. Kasa przeznaczona na film się nie zmarnowała, ale co do tego że oglądałam to w 3D to wolałabym jednak dać to pięć złoty mniej i obejrzeć zwyczajną wersję. Jednak ogólnie animacja jak najbardziej na 10 :)

Mef4a

w 2d,ale idż na hobbita:pustkowie smauga w hfr 3d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones