PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559526}

Jak upolować faceta

One for the Money
5,6 31 026
ocen
5,6 10 1 31026
3,7 7
ocen krytyków
Jak upolować faceta
powrót do forum filmu Jak upolować faceta

Nie mogli zrobić jak w książce ?
Za takie debilizmy to bym najchętniej dopadł dystrybutora ukręcił mu łeb i nas...ł do karku.

rahl

Pierwsze, co mi się rzuciło w oczy to tytuł właśnie. Co za debil? Pewnie ci sami, co zmieniają wszystkie inne tytuły na swoją modłę, jakaś patologia ostatnimi czasy. Aż dziwne, że nie wymyślają jeszcze swoich kwestii i nie wkładają ich w usta aktorów....

fune

No nie wiem, z tymi kwestiami to bywa różnie niekiedy jak oglądam film i porównuję dubbing z oryginalnymi dialogami to mnie aż skręca.

rahl

Dlatego nie ogląda się dubbingów (z bardzo nielicznymi wyjątkami, gdy warto poznać obie wersje). Ale to, co się dzieje z tytułami to jest jakaś totalna masakra. Już nawet nikt nie dba o to, żeby zachować chociaż pozory, po prostu daję się totalnie inny.

fune

Źle się wyraziłem - miałem na myśli Lektora nie pełny dubbing.
Staram się oglądać filmy w oryginale, kiedy tylko jest taka możliwość, ale jak w towarzystwie są osoby nieznające języka to nie ma innego wyjścia - wtedy często mi się scyzoryk w kieszeni otwiera i ziemniaki mi gniją w piwnicy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones