PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559526}

Jak upolować faceta

One for the Money
5,6 31 026
ocen
5,6 10 1 31026
3,7 7
ocen krytyków
Jak upolować faceta
powrót do forum filmu Jak upolować faceta

Witam, przeczytałam 7 części przygód pani "detektyw" (tyle bowiem jest oficjalnie przetłumaczonych i wydanych) jednak wiem, iż ogółem jest ich więcej. Czy ktoś ma może jakieś tłumaczenie lub wie gdzie takowego mogłabym poszukać??

ocenił(a) film na 6
slicznotka666

Wydawnictwo Fabryka Słów zakupiło prawa do książki. W 2012 r. w Polsce pojawi się do 10 tomów cyklu (z 22: 18 w serii plus antologie opowiadań).

ocenił(a) film na 9
LaraNotsil

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

ocenił(a) film na 6
slicznotka666

14-04-2012r. ma ukazać sie w księgariach 2 część pt. "po drugie dla kasy"
"Stephanie szuka Kenny’ego Mancuso, bo musi spłacić raty za samochód.

Morelli też szuka Kenny’ego Mancuso i sposobu na wyciągniecie ze Stephanie wszystkich informacji.

Babcia Mazurowa szuka rozrywki i najlepszego domu pogrzebowego w mieście. Tak na przyszłość.

Spiro Stiva szuka dwudziestu czterech trumien, które kupił po bardzo okazyjnej cenie i ma nadzieję, że Stephanie pomoże mu znaleźć złodzieja. Profesjonalnie.

Sprawa się komplikuje, ciała się piętrzą, niekoniecznie w całości, a długi niestety rosną.

Trzeba jak najszybciej doprowadzić te poszukiwania do końca. Po pierwsze z uwagi na Babcię Mazurową. Po drugie jak zawsze – dla kasy."

slicznotka666

Czy wg was trzeba czytać po kolei czy obojętnie jak dorwie się tomy ?

ocenił(a) film na 6
21kamilka21

Mozna czytać dobrowolnie, bo każdy tom opowiada inną historię. Jednak polecam czytać po kolei, bo Śliwka z tomu na tom robi się trochę lepsza. Nie jakiś ogromny przeskok, bo dalej jest w tym zielona :D Jednak jej podejście do spraw jest trochę bardziej... profesjonalny, ale trochę :P

LaraNotsil

Dzięki za odpowiedź :) Bo tak się zastanawiam nad tą serią od dłuższego czasu ale mam tylko 2 tom do dyspozycji... i nie wiem czy brać się za niego czy czekać jak będzie 1 dopiero wprowadzona do biblioteki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones