PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175197}

Jak w niebie

Just Like Heaven
6,9 68 682
oceny
6,9 10 1 68682
6,0 7
ocen krytyków
Jak w niebie
powrót do forum filmu Jak w niebie
bies

pffffffffffffffffffff













pff

ocenił(a) film na 3
cajfer

O, a koleżanka sobie na tym melodramacie bączki puszczała :)

ocenił(a) film na 10
bies

no tak! bo przecież przed telewizorem siada się po to, by przyuważyć jak najwięcej scen, które się nie udały. jak najwięcej banałów, które można wyśmiać. i moment, gdy zauważa się niedopatrzenia. żałosne.

betkaaa

Hm żałosne? Ja rozumiem, że na filmwebie nie ma selekcji żadnej (mimo iż, ta naturalna wiele by zdziałała wybijając co głupsze osobniki), ale reagowanie na czyjąś ocenę filmu wyrażeniem <?!> "pfff" tudzież uznaniem czyjejś oceny za żałosną świadczy jedynie o autorach postów. Ludzie, troche konstruktywnej dyskusji! Boże, widzisz i nie grzmisz!

I zaprawde powiadam, chociaż nie powinnam, ale jak ma zniknąć stereotyp, że komedie romantyczne oglądają tylko idioci?

ocenił(a) film na 5
bies

Nie pal fajek, bo to szkodzi zdrowiu :(
No to dyskutujmy.
Jak dla mnie ciężki film, osobiście nie mogłam na nim wysiedzieć. Lubię komedie romantyczne, chociaż w happy endy nie wierzę. Za mało humoru jak na komedię za dużo kwestii "dlaczego tylko ja Cię widzę".

ocenił(a) film na 3
Iraheta

No właśnie, właśnie...co to ja miałem?? Aha, polecam posłuchać sobie dobrej muzyki zamiast tracić czas na wyżej wymienionym, pograć w karty albo sport jaki pouprawiać, pójść coś ukraść w żabce, cokolwiek. Jak w Niebie...zaraz, zaraz, czy to nie aby modna nazwa leków branych pod powiekę? eech, młodzi :) Baj ze łej - W którym ach w którym filmie padło prorocze "Zakochani są nudni" ? Nie pamiętam, nagród za dobrą odpowiedź nie przewiduję :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones