PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837777}
5,4 4 303
oceny
5,4 10 1 4303
4,0 7
ocen krytyków
Jak wywołałem byłą żonę
powrót do forum filmu Jak wywołałem byłą żonę

Zakończenie kompletnie nie trzyma się kupy, przez 3/4 mamy być po stronie głównego bohatera, mamy go polubić tylko po to aby na końcu go oczernić i się nabijać z jego niedoli, ani to nie było zabawne ani nie miało to większego sensu

_gregorczyk

Miałam podobne wrażenie, że scenarzyści sami nie wiedzą, czy główny bohater powinien być lubiany przez widownię, czy nie. Od momentu, kiedy zdradza żonę jest to już raczej niemożliwe, ale historia jest tak prowadzona, jakbyśmy na koniec jednak powinni go żałować.

Podobny dziwny twist jest z jego związkiem z pierwszą żoną - cały film o tym, jaka to była wielka miłość, by na koniec w czasie jednej rozmowy wyszło, że w sumie to nigdy się nie kochali, a ona zdradziła go już podczas miesiąca miodowego. Ktoś tu się bardzo nie mógł zdecydować, jaką historię tworzy.

ocenił(a) film na 7
Spryszka

no niestety wyszło jak wyszło

ocenił(a) film na 6
_gregorczyk

Miałam dokładnie to samo wrażenie! Tak samo jak mamy nie lubić Leslie Mann, by na końcu jej wtórowac?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones