PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835083}
7,4 130 039
ocen
7,4 10 1 130039
5,4 30
ocen krytyków
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Idąc na ten film do kina byłam sceptycznie nastawiona. Okazało się jednak, że oprócz wątku gangsterskiej akcji, jest też drugie dno - relacje międzyludzkie, głęboko emocjonalne, co powoduje, ze zapominamy o wszystkim co złe i pozwalają być sobą.

ocenił(a) film na 1
aniasikora1710_filmweb

...czyli "uczłowieczanie" bezwzględnego gangusa-mordercy, podobnie jak i tych "dziuń", zdających sobie sprawę skąd pochodzi kasiora na luksusy jest ok?
Polecam uzupełnić wiedzę w temacie majątku obecnych "zstępnych" podobnych temu "bohaterowi" - choćby w takim zadupiu, jakim jest Bydgoszcz, gdzie "zstępni" Nikosia S. mają się jak pączusie w masełku.
Za to pewnie Polański, którego klasycznie wkręcono w seks z podstawioną przez mamuśkę nieletnią jest "na mur beton" bardzo złym zjawiskiem - zwłaszcza w kontekście lat 60tych XX wieku w USA (hippisi, narkotyki, ogólna rozwiązłość... itp.).

aniasikora1710_filmweb

No ładnie, już się zaczynają sypać fake'owe opinie z fake'owych kont, jeszcze przed polską premierą.

ocenił(a) film na 10
Rey_Aviador

Ten film jest w heliosie :) sprawdz

karola_pp_pp

O wilku mowa! :D A co, zapraszasz? :DDD

ocenił(a) film na 10
Rey_Aviador

Jestem człowiekiem, jajco, nie! :D

karola_pp_pp

Karolina nie jest wilkiem - rzekł Biały Wilk. :D Zwracam honor, wybacz mą wiedźmińską naturę. Jak będziesz w Wawie, to zapraszam, pojeździmy sobie hulajkami elektrycznymi - tak na zgodę. ;)))

Rey_Aviador

Kolejna karola (tym razem PP PP) która wystawia "temu filmu" notę 10 - arcydzieło. No no, wychodzi na to, że karolcie to puste lale.

Gaius_Baltar

Nie wiem, staram się tak ludzi nie oceniać, aczkolwiek inna znajoma mi Karola też szczodrze dychą sypnęła, więc można postawić tezę, że jest to film "pod Karoliny". ;) Sam tego dzieła nie widziałem, ale po trailerze widzę, że jest to co najwyżej przeciętne kino, robione pod masowego widza, czyli przede wszystkim dla kasy. Wprawdzie dostałem darmowe wejściówki, ale nie, nie wybieram się. :)

aniasikora1710_filmweb

uwaga oceny lecą z fake kont dystrybutora

a__s

Fake to cie.zrobil paniusi.od fighera czyli pazdzierza.roku

Kinomaniakwarszawski

oto poziom umysłowy twórców filmu :))

ocenił(a) film na 9
aniasikora1710_filmweb

No nie wiem czy tak jak piszesz da się te relacje połączyć w jedno

ocenił(a) film na 1
aniasikora1710_filmweb

Piszesz farmazony jak autor tego filmu :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones