PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835083}
7,4 130 039
ocen
7,4 10 1 130039
5,4 30
ocen krytyków
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Osobiście uważam że film był mega wkręcający, wszystko genialnie ze sobą zgrane, beż zbędnego gadania. Oglądało się go z wielką przyjemnością i oczywiście polecam:)

ocenił(a) film na 10
aleksandraczacharowska

Potwierdzam opinię. Naprawdę warto wybrać się do kina, świetnie opowiedziana historia.

ocenił(a) film na 1
lukaz_99

Czy my aby byliśmy na tym samym filmie? Mam spore wątpliwości... :D

ocenił(a) film na 1
Zakov

Mam tą samą wątpliwość.

ocenił(a) film na 10
Radek_von_Baryl

Nie moja sprawa Panowi gdzie wy chodzicie :D pozdrawiam :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
aleksandraczacharowska

Ile teraz płacą od jednego posta? A normalnym użytkownikom szczerze odradzam. Film na poziomie gniotów Vegi, lecz z dodatkową denerwująca manierą starającą się wmówić nam, że jest czymś więcej.

ocenił(a) film na 1
kuba_11117

akurat o ile ten film to gówno w czystej postaci to jednak papryk robi kino przez duze K. wy*j*e*b*al sie na polityce czy botoksie ale cala reszta huligansko mafijna miazdzy pod kadym wzgledem.

ocenił(a) film na 10
aleksandraczacharowska

Ja również uważam, że film był bardzo zajmujący. Po wyjściu z kina aż chce się iść na kolejny seans. Ścieżka dźwiękowa chaos? Na mnie akurat wywarła naprawdę dobre wrażenie. Film w ciekawej formie przedstawiony, osobiście uważam, że niestety Vega został w tyle ze swoimi filmami. Ja jestem kompletnie oczarowana i pójdę na niego raz jeszcze. Mimo paru niedociągnięć, daję mu mocną 10, bo żaden rodzimy film nie wywarł na mnie takiego wrażenia, by iść do kina raz jeszcze.

ocenił(a) film na 1
aleksandraczacharowska

To chyba oglądałaś inny film - ten to stek farmazonów ! nic tam nie było prawdziwe - począwszy od gry aktorskiej w stylu nie doiszłych afroamerykańskich raperów. skączywszy na faktach z tamtych lat !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones