PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849364}
3,9 742
oceny
3,9 10 1 742
2,3 6
ocen krytyków
Jakoś to będzie
powrót do forum filmu Jakoś to będzie

Delikatnie mówiąc arcydzieło to na pewno nie jest,ale nie jest to też obraz tak tragiczny jak go opisują filmłebowi krytycy.Film w zasadzie bez fabuły i bez akcji z bohaterami głupimi jak but z lewej nogi,ale momentami najzwyczajniej śmieszny.Humor taki sobie - jest sporo żenujących momentów,ale jest też i klika śmiesznych scen.Na plus fajny klimacik lat 80-tych i 90-tych,sam byłem wtedy w wieku głównych bohaterów,może dlatego patrzyłem na niektóre sceny z sentymentem.Moim zdaniem można ten film spokojnie zobaczyć przy jakimś piwku i orzeszkach - tragedii nie było.

ocenił(a) film na 5
kleju30

Właśnie przyszedł do mnie Znachor Leśny i przyniósł mi trochę chrustu z lasu i grzybki co je znalazł.
No i trochę pogadaliśmy o Tobie.
On mówi, że musisz natentychmiast popracować nad pamięcią!
Zalecił ci picie tranu i jedzenie orzechów - to pomaga na pamięć i ogólnie na "ogarnianie rzeczywistości" ;)
Bo pewnie będziesz zaskoczony, ale ani w 80-tych, ani nawet w 90-tych nie było... smartfonów ;)
Ale faktycznie - "truskawki" wtedy miały przyszyte tarcze na chałatach w szkole, białe kołnierzyki i piękne warkoczyki.
I to było dobre... ;)

ocenił(a) film na 5
kotlet4ever

Oj tam,oj tam - fakt stary jestem,ale jeszcze ogarniam,ze w latach 80 i 90-tych nie było smartfonów.A od tego znachora to weż trochę grzybków dla mnie - hahahaha.

ocenił(a) film na 5
kleju30

Ja też już mam siwą brodę, ale pamięć lepszą ;)
A ten chrust to on nosi tylko dla niepoznaki, żeby się milicja nie czepiała ;)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones