PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586812}
6,6 7
ocen
6,6 10 1 7
Janis Joplin: Get It While You Can
powrót do forum filmu Janis Joplin: Get It While You Can

Szczerze uwielbiam te dziewczynę , pierwszy raz ją widziałem w filmie szkoła uwodzenia zagrała dosyć fajnie a filmu lepiej nie skomentuję , jej pierwsza zauważalna rola to chyba film zaczarowana , z filmu na film jest co raz lepszą , co raz bardziej ambitne role wybiera , fighter , mistrz , wątpliwość . Jeżeli rzeczywiście dojdzie do tego filmu to uważam że jest to rola pisana do oscara , jak wiemy Joplin to legenda muzyki miała okropne życie w sensie w srodku czuła pustke , także rola do oscara i Amy trzymaj sie i powodzenia

Michal17

Nieważne, że film jeszcze nie powstał, ale będzie to rola oscarowa, bo to film o Janis Joplin? W takim razie, już nie wierzę w instytucję Oscara, skoro przyznają je z takich powodów

Riiko

nie zrozumiala sensu tej wypowiedzi

Riiko

Nie chcę się wtrącać, ale myślę, że Michalowi17 chodziło o to, że po pierwsze Amy Adams jest świetną aktorką, po drugie o to, że Akademia często nagradza aktorów za takie role, a po trzecie, najprawdopodobniej o to, że Amy zagra na tyle dobrze, żeby dostać choćby nominacje.
Wiemy, że film jeszcze nie powstał, ale często robi się takie założenie, np. może wygra albo dostanie nominacje.
To normalne.
Pozdrawiam gorąco.

elena3

Amy Adams powoli staje się żeńską wersją DiCaprio... okazji do Oscara miała już sporo (choć w moim odczuciu nie zawsze trafione nominacje, więc dobrze się stało, że nagrody nie zdobyła) Z drugiej strony Oscara odbierały aktorki mniej na niego zasługujące, więc czemu Amy miałaby go nie dostać? Zobaczymy jak wypadnie w tym filmie

Michal17

zabrałeś mi temat :)
rola pod oskara i na oskara :)
Adams mimo wielu nominacji wciąż pozostaje w zapleczu Ligi Mistrzów. I aby do niej wejść musi dostać oskara, aby usłyszeli o niej Ci, którzy jeszcze o niej nie słyszeli :) poza tym jest to w interesie całej branży filmowej aby coraz to nowsze nazwiska były zaliczane do aktorskiej elity.

Michal17

Rola bez wątpienia Oscarowa, ale czy pasuje Amy Adams? Adams jest znana z ról naiwnych, delikatnych dziewczyn, jak Siostra James w Wątpliwości czy Julie w Julie i Julia. Jej kreacja z American Hustle odbiega od tego schematu. Dyskusji podlega temat czy sam film jest oscarowy? Ucieszę się gdy wygra złotą statuetkę za rok, w przeciwieństwie do nadchodzącego rozdania na koniec lutego, kiedy laureatką najpewniej zostanie kolejna debiutantka - Brie Larson.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones