PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586812}
6,6 7
ocen
6,6 10 1 7
Janis Joplin: Get It While You Can
powrót do forum filmu Janis Joplin: Get It While You Can

Cieszę się, że wreszcie powstanie biografia mojej Królowej. W dodatku Amy Adams w roli głównej:-) Nie dość, że trochę podobna( dodać do tego charakteryzację) to jeszcze zdolna. Przyznam się, że jak tak kiedyś myślałam, kto mógłby zagrać Janis to Amy nie przyszła mi do głowy. Myślałam raczej w lużny sposób o Gwyneth Paltrow i Cate Blanchette.
Czekam z niecierpliwością na premierę i mam cichą nadzieję, że nie zrąbią filmu.

Ekranizacja

Od dłuższego czasu jestem zafascynowany Janis Joplin choć jestem nastolatkiem ale jej twórczość jest po prostu genialna. Bardzo ciekawi mnie jej życie w tamtych czasach "dzieci kwiatów", więc wiadomość o planowanym filmie jest po prostu świetna... i jeszcze Amy w głównej roli. Znam ją z Julie and Julia i z Fightera, więc oczywiście mam o niej jak najlepsze zdanie na tą chwilę.
Wie ktoś może na kiedy planują rozpoczęcie zdjęć i potem premierę?

michal9403

Do premiery pewnie sporo czasu. W kazdym raize - w koncu glowna rola Amy Adams. Ja na jej miejscu mialbym juz odsc drugoplanowek. Mam nadzieje, ze sie spisze:)

Fishbon3r

pewnym jest, że film nie będzie odzwierciedlał w 100% życia janis i realiów tamtych czasów, ale liczę na oryginalne wykonania utworów

Ekranizacja

Powstał już co najmniej jeden film o Janis Joplin. Miał tytuł "The Rose" i główną role grała w nim Bette Midler.

Milimetr

Amy chyba wycofała się z projektu,bo na imdb.com jej nazwisko w obsadzie nie figuruje ;/

Milimetr

The Rose był niedosłownie o Janis, chociaż każdy oczywiście wiedział, że chodziło o nią. Ale to nie jest jej biografia.

Ekranizacja

nie mogę się doczekać :)

Ekranizacja

To nie bedzie biografia J.J. Ten film ma przedstawiac tylko jeden dzien z zycia artystki.Rownoczesnie ma powstawac inny film o Janis..Moze zacytuje tekst z innej strony : " Będzie to już kolejna ekranizacja biografii legendarnej wokalistki, jaka powstaje obecnie w Hollywood. Film "Janis Joplin: Get It While You Can" będzie konkurował z projektem "Janis" w reżyserii Seana Durkina, z Niną Ariandą w roli głównej. W przeciwieństwie do "Janis", dzieło Lee Danielsa przedstawi tylko jeden dzień z życia piosenkarki. "

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones