Film

Jarhead 3: The Siege

2016 1 godz. 29 min.
5,6 2 112
ocen
5,6 10 2112
681
chce zobaczyć
{"id":"743845","linkUrl":"/film/Jarhead+3%3A+Obl%C4%99%C5%BCenie-2016-743845","alt":"Jarhead 3: Oblężenie","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/38/45/743845/7738605.2.jpg"}
Grupa komandosów ochrania amerykańską ambasadę na Bliskim Wschodzie.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Wyznaczony do ochrony wydawałoby się bezpiecznej Ambasady USA gdzieś na Bliskim Wschodzie, Evan Albright (Charlie Weber) - kapral doborowego oddziału piechoty morskiej – nie myślał, że jedzie na wojnę. Tymczasem kiedy uzbrojona po zęby grupa dokonuje niespodziewanego zamachu na informatora Ambasady, oddział Albrighta zostajeWyznaczony do ochrony wydawałoby się bezpiecznej Ambasady USA gdzieś na Bliskim Wschodzie, Evan Albright (Charlie Weber) - kapral doborowego oddziału piechoty morskiej – nie myślał, że jedzie na wojnę. Tymczasem kiedy uzbrojona po zęby grupa dokonuje niespodziewanego zamachu na informatora Ambasady, oddział Albrighta zostaje całkowicie zaskoczony. Zdziesiątkowani i pozbawieni broni żołnierze, wyznaczeni do pokojowej misji, stają w obliczu najprawdziwszej wojny. Wobec zagrożenia narodowego bezpieczeństwa narasta międzynarodowy kryzys - o tym właśnie opowiada interesujący film Williama Kaufmana z udziałem  Dennisa Haysberta oraz Scotta Adkinsa.

studio
Universal 1440 Entertainment
data produkcji
2016
tytuł oryg.
Jarhead 3: The Siege
inne tytuły
Jarhead 3: Oblężenie Polska
Jarhead 3 (tytuł skrócony) USA
Więcej...
Film nakręcono w Sofii (Bułgaria).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Dobry film!

  bobikpl ocenił(a) film na 7

  NIE możecie ocenić montażu,realizacji,akcji i gry aktorskiej jako słabej w tym filmie! Film jest ciekawy i dobrze się go ogląda.

 • podobnie jak 2 jest to film wideo (czyli nie kinowy)

  uncut

  ktory z jedynka ma wspolny jedynie tytuł i zolnierzy usa na bliskim wschodzie, wiec musicie sobie odpowiedziec na pytanie, czy lubicie filmy klasy B i potraficie przymknac oko na niedoskonałosci wynikajace z niskiego budzetu jesli o mnie chodzi to tak jak chyba kazdy ... więcej

  2
  • Omijajcie ten tytuł szerokim łukiem

   szereg0wy

   Zamiast tej szmiry obejrzyjcie Jarhead z 2005 roku.

   4
   • Ten film jest jak hamburger z McDonald's

    ayzaan ocenił(a) film na 3

    Da się to zjeść, ale smaku raczej bym się w tym nie doszukiwał. Ot, kolejna sztampa o 'amerykańskich chłopcach'. Dobrze, że przynajmniej ani przez minutę nikt tu nie próbuje udawać, że o coś mu w tym obrazie chodzi.

   • Tak miernego filmu dawno nie widziałem

    Coni_A ocenił(a) film na 3

    Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

    1